Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy szorongok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy szorongok az elsö csók elött? (12 éves vagyok)

Figyelt kérdés
szerintetek elmondjam a pasimnak h még nem csókóloztam?
2009. júl. 28. 15:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon nem kéne még 12 évesen fiúznod... Nagyon rossz lesz később, hidd el...
2009. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
sok kis 12 éves lepontozza azt aki sérteni meri az önérzetüket és az arcukba vágja hogy még igenis gyerekek! tudjátok, tudod kérdező hogy milyen leszel 20-22 éves korodra ha már 12 évesen elkezdessz pasizni? egy kiélt és szexuálisan kiégett 40 éves nő szintjén lesz majd a nemi életed, és kb annyi pasinak is fogsz majd kelleni mint egy ilyen nő, mert mindneki a környezetedben tudni fogja rólad hogy több f@szt fogtál mint kilincset! belőletek lesznek 15-16 évesen a suli ribancai.
2009. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha magyar lány vagy, még várhatsz nyugodtan, de egy csók nem a világ, ne parázz! Aki kiröhög azért, mert még 12 évesen nem csokiztál senkivel, az hülye. Egy fiúnak is tisztesség, ha egy szűz szájat csókol meg.

Ha c*igány lány vagy, fel se teszed ezt a kérdést. Náluk szerintem már a csecsemőkkel is szexelnek. Egyébként a 14 év alatti személlyel való szex bűncselekmény, különösen ha 18 év felettivel csinálja.

Régen persze nem ez volt a helyzet, nemcsak a királylányokat adták férjhez gyermekkorban, hanem szinte minden lányt. Ahogy elkezdtek menstruálni, már mehettek férjhez, szülhették sorban a gyerekeket, amíg bele nem haltak. Szűz Mária se lehetett idősebb, mint Te, amikor férjhez ment Józsefhez. Ha idősebb lett volna, azt biztosan megemlítené a Biblia. Abban a korban jobb lett volna élned?

Szóval legyél őszinte a pasidhoz, ha nagyon akarsz, de ne felejtsd el: a hasonló korú fiúk sokkal éretlenebbek nálad. Egyre vágynak: szexre azonnal!!! A csókkal csak méginkább felizgatod a pasidat...

2009. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az unokatesóm (lány) lassan 11 lesz. Ha belegondolok, hogy 1,5 év múlva már pasizni fog, rosszul vagyok. Hová fajult a világ? Ez így nem természetes!!!

12 évesen még élvezd,hogy gyerek vagy!!! Egyáltalán megjött már? Tudom milyen szeretni valakit? Mert szerintem maximum hiszed..

2009. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
igen megjött már fél éve. és egyébként te hány évesen keztél el csajozni.?
2009. júl. 28. 17:19
 16/20 anonim válasza:

Hát,nem tudom ti hogy vagytok vele de én is 12 éves lány vagyok,nem tartom magam csinosnak(de 1-2 ember mondta h ARANYOS vagyok hangsúlyozom nem azt mondták hogy pl: szexi)a tanulmányi átlagom: 4.8 és most megyek hetedikbe..

DE MÉG EGYETLEN BARÁTOM SE VOLT!!!Nem hogy csók meg szex, meg ilyen f×szságok.Ember gondolj már bele mi a sz×art akarsz 12 évesen őszintén?Meg gratulálni szeretnék a 12 éves r×bancoknak hogy agyilag nullák de a b×szás már megy..Aztán mennek anyucihoz hogy így terhes úgy terhes...

Legalább óvszert használt volna,hamár ilyen nagylány(kicsit se de nem gáz)Lehet hogy lkeszóltok de ez az igazság 12 éves szemmel így látom...

2011. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Figyeljetek elhiszem hogy ez furcsa.!De ez a mai világ,és nagyon sajnálom azokat akik már rögtön a szexre gondolnak egy 14 éves fiú nem minden esetben akarja azt!Nem kell mindjárt ilyenekre gondolni!És amugy szerintem nyugodtan mondd el nei hogy még nem csókolóztál,meg fog érteni!Hisz 12 évsen ez nem ciki bár nem tudom hogy ti fiatalok hogy gondoljátok!


31/nő

2011. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Figyeljetek! Nincs olyan, hogy nemtudomhányévesvagy szóval még nem lehetsz szerelmes, mert kicsi vagy. Szerintem nem az agyad irányítja, hogy mikor leszel szerelmes. Amikor érettnek érzi magát az ember az első csókra vagy esetleg a szüzessége elvesztésére, akkor azt meg kell tennie és nem szabad más véleményével törődnie.
2012. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

előző komizó: én is 12 vagyok és attól még h gyerekek vagyunk nem biztos h nem tudjuk h mi az a szerelem!!!!!!!! nekem is van barátom de nem is gondolunk a szexre!!!!!!!! még nem is csókolóztunk és kb még 1 évig nem is akarunk úgy h nem csak olyan emberek léteznek amilyeneket elképzelsz!!!!


12/L

2013. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én is hasonlóan vagyok vele.De én egynlőre maradok ,,csak" annál, h majdnem minden nap együtt megyek vele ,,hazafelé".

Sok sikert! :-)

2014. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!