Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány akinek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek ez az igénye? (15F)

Figyelt kérdés
Nagyon kedves, és megértő fiú vagyok. Én törődöm is azzal, aki fontos nekem, és meg is hálálom ha törődnek velem. Nem az a beképzelt nagy valaki vagyok. Eddig egy normális lány lett volna az életemben, de ő nem úgy érzett mint én....és most eléggé egyedül vagyok..Én úgy gondolom normálisan fogalmaztam, ezért normális válaszokat is szeretnék, nem lehurrogást vagy ilyesmi.
2012. szept. 4. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ebben a korban nem.Majd később lesz.
2012. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz?
2012. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
54%
Én épp az ilyenek társaságát keresem..14/F Jah és aki "te vagy SP" annak azt üzenem: Szánalmas vagy de nagyon,aki nem az ilyen embereket becsüli,drogos állat lehetsz aki betegségben szenved.
2012. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Egy pontig igénylem, hogy kedves és megértő legyen a pasi, de azért legyen határozott is. Az sem jó, ha túlzásba viszi a megértést, törődést, mert idővel 'megfulladnék' mellette. :)


Viszont a 14-15 évesek között, amennyire látom nem sok lány van, akinek ez nagyon fontos lenne. Akad ugyan néhány, de inkább 18 körül és az felett a jellemzőbb.

17/L

2012. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
17/Lnál a pont!!!
2012. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 4. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Fiatal vagy még, még csak 15 vagy, majd kb 2 év múlva, vagy még több találsz olyan lányokat akik törödni fognak veled, a mai 15 éves lányok nagyon elvan magukkal és mind érettebbnek hiszi magát a koránál, és a legnagyobb gondjuk a szoknyájuk hosszával van...idővel fogsz majd magadnak valakit találni.
2012. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is olyasmi jellem vagyok, mint te, csak már 22 éves. MÉg az én korosztályomban is nehéz találni rendeset, aki van is már foglalt. Nagyon nehéz nekünk, főleg, ha te sem vagy valami jóképű és magas.
2012. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző oké nekem van párom, 21 éves vagyok és csak vele volt még szexuális kapcsolatom, szerintem a rendes csoportba tartozok, és nem szeretem túl jóképű pasikat, sose jöttek be, és nem is fognak....jobban vonzanak az átlagos kinézetű pasik...és sőt a párom 2 fog kiáll jobban minta hogy kéne, és az 2 mű neki ráadásul szóval még a fogszabályzó se nagyon tudna rajta segiteni....és én majdnem hogy a fogaiba szerettem bele a szemén kivül, mert átlagos a külseje, a fogai kicsit rontanak rajta de még valami más rajta...biztos a kérdezőn meg neked is előző van ami más mint a többin csak ti nem veszitek észre!
2012. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha normálisan nézel ki,nem ugy mint egy nyomorék vagy egy csöves,előbb-utóbb lesz csajod :D
2012. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!