Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire cikis kissebb jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire cikis kissebb jellegű de nagy forgalmú boltban, óvszert venni,14 évesen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14 évesen nagyon ciki óvszert venni, bár nem értem minek kéne neked? vizibombát készíteni?(ahhoz a lufi is jó :) )
2012. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14 évesen?:O Hova akarsz még óvszert? Szerintem ink. menjél gyógyszertárba ott kisebb a forgalom, és csak te meg a gyógyszertáros tudja, míg a nagyobb üzletekben szokás bele lesni a másik kosarába..
2012. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
itt ebbe a boltba, a pénztárnál van a koton
2012. szept. 5. 19:22
 4/11 anonim ***** válasza:
az cikibb ha használni is akarod az óvszert 14 éves taknyos gyerekként
2012. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a bátyám nagyon nyalizik hogy vegyek neki, mert ebben a városban kettő olyan bolt van ahol lehet venni, csak ő az egyik boltba nem megy be, mert volt az egyik ott dolgozóval vmi veszekedése, vagy mi, és oda nem megy be többet abba a boltba, a másik boltba meg 200ft-vel drágább dobozonként, és ezért akarja hogy vegyem meg neki én, most már értitek?
2012. szept. 5. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz! Én is vettem 14 évesen nem volt gáz, bár fostam. 16 évesen volt egy kellemetlenségem, a pénztáros nekiállt köcsögösködni, mutatta a másiknak és fennhangon kérdezte tőle, hogy "Te mennyibe kerül ez" ?

Szerintem szivesen dugott volna velem, azért csinálta, olyan 40es nő volt...

37 / f

2012. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bocsika akk már a lányt is megb@szhatnád nyuszifül... hát elég nyomi bátyád lehet ha egy doboz kotont nem képes magának megvenni...
2012. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Erről a klasszikus kabaré jut eszembe

http://www.youtube.com/watch?v=zsVqkswXMo4

2012. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg DM-et vagy Rossmant. Ott kisebb a forgalom.
2012. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
itt nincs se dm se rossman, itt van kb 5 bolt ebben a városban, ez egy kis város, 10.000lakossal, itt csak egy két bolt van és kész, és kettő olyan bolt van csak ahol árulnak kotont, plussz van kettő gyógyszertár, az egyikben mindig annyian vannak hogy ha megyek gyógyszerért az legalább fél óra mire sorra kerülök, a másikban meg szinte sosincs senki, és majd akkor mennék be ha nincs ott senki, megnézem h van e ott bicikli vagy autó és ha nincs akkor bemegyek, de minden gyógyszertárban árulnak óvszert? és drágább a gyógyszertárban?
2012. szept. 7. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!