Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg, a legtöbb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg, a legtöbb lány ideálja vagyok, mégse volt még olyan sok barátnőm. Miért?

Figyelt kérdés
Pedig beszélgetek is lányokkal, meg nevetgélek velük gond nélkül, de tovább nem haladunk annyira. Mit gondoltok miért?

2012. szept. 6. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mégse vagy az ideáljuk.
2012. szept. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ez lehet a gond, de mind belsőleg, mind külsőleg magamra ismerek amikor itt látom hogy mik a lányok ideálja. ezért kérdezem
2012. szept. 6. 01:55
 3/7 anonim ***** válasza:

na az aztán nem egy hiteles felmérési adat:).

én a totális ellentéte vagyok annak belsőleg,amit szoktak itt írni a lányok,és mindig volt bnőm.

és bnőnek csak tényleg szép,normális lelkületű lányt/nőt választottam.

2012. szept. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért a mennyiségre méred az ideált és miért nem a minőségre? Ha igazán ideál lennél, élethosszig tartó kapcsolatod is lehetne.
2012. szept. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az egy dolog mit mond a lány és más, hogy mit gondol.

"papíron" mindenkinek a magabiztos, helyes, pénzes stb. pasik jönnek be vagy éppen a rendesek... aztán megjelenik egy csúnya, buta csóró gyerek és valami csoda folytán a karjaiba omlanak, a másikat meg onnan tól le...

nem tudom ez miért van de csomó ilyen volt körülöttem mostanság

talán tényleg minden azon múlik hogy minél másabb legyen a génkészlete - adott pasi kanszaga jobban tetszik mert életképesebb utódok lennének, lehet ez a kulcs

külföldön tuti sikered lenne :D

2012. szept. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 2. 16-os versenyzőnél a pont.


Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség. Inkább legyen kevesebb barát, de az legyen igazi.

2012. szept. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert egy dolog, amit a lányok mondanak, egy másik dolog, amit gondolnak, és egy harmadik, amit tesznek. A 3-nak általában semmi köze egymáshoz.
2012. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!