Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha folyton zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha folyton zavarba jövök mikor ő szól hozzám? (lány-lány téma)

Figyelt kérdés
mikor hozzámszól rögtön annyira zavarba jövök. azt nem tudom hogy elpirulok-e vagy valami mert nem látom magam de nagyon valószínű. meg elkezdek izzadni meg az az érzés a fejembe h érzem hogy totál vörös lehetek.. :D :S annyira rossz mert már szinte rá se merek nézni a lányra meg kerülöm mert tudom ha beszélnünk kell akkor ezlesz.. pedig annyira tetszik meg úgy közelednék felé de így hogy bejön szóval nem csak egy közömbös ember sokkal nehezebb a közeledés hozzá. mit tanácsoltok? szerintetek mit gondol mikor látja rajtam hogy bejön nekem meg közbe állandóan totál zavarba vagyok előtte meg kerülöm inkább. mit csináljak? nemrég elterveztem hogy hagyom az egészet h "érdekel" de mindig hozzám szól vagy csinál valamit amivel újra előjön hogy szeretem.. ezek után akárhányszor hazajövök mindig tiszta ideges vagyok meg azon gondolkozom hogy most mit gondolhatott rólam folyton beégek előtte ááh :SSS

2012. szept. 5. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
I don't want to live on this planet anymore.
2012. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mit tanácsolunk? mivel kapcsolatban? lány vagy és tetszik neked egy másik lány. izgulsz, ha a közelében vagy.... és? nem te vagy az első. majd elmúlik.
2012. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leszbikus nyomorék.
2012. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szegény kérdezőt nem tudom, miért kellett így lehordani!

Viszont ez nekem se tiszta.. leszbikus vagy, vagy te fiú vagy? Valahogy ezt nem értettem a történetből.

Csak azért kérdezem, mert sokat számít, ha esetleg leszbi vagy. Mert akkor gond van, ha a csaj meg nem az, mert akkor ugye ez lehetetlen. (meg lehet kellemetlen is) :/

Viszont egyébként.. én is szoktam így lenni, sőt! Csak én lány vagyok, és velem fiúkkal van így. Szerintem semmi rosszat nem gondol rólad, csak te érzed úgy, hogy beégsz. Ő vagy észre sem veszi, vagy ha észreveszi - és magamból indulok ki - akkor szerintem tetszik neki a dolog. Biztos jó érzéssel tölti el, hogy ilyet vált ki valakiből. (Mármint ha nem egyoldalú leszbi dologról van szó.) :)

Hogy mit csinálj, azt viszont nem tudom. Ez ellen én se tudok tenni, szerintem akkor múlna el, ha rájönnél, hogy a csaj is akarna többet és már megbíznál benne/ lenne kellő önbizalmad és jól mernéd érezni magad mellette, a közelében. :)

Viszont tényleg 100%-osan meg tudlak érteni, hidd el! ;-D

2012. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó, igen lány vagyok és nagyon köszöm amit írtál sokat segített ;) többieket hagyd, az ilyeneket magasról leszarom ;)
2012. szept. 5. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele jóban lenni.. és majd kérdezd meg, hogy mit gondol a lány-lány témáról.. (de ne úgy, h " Hééé. leszbi vagy?" ) már én is voltam pont ugyan így... tudom ,hogy nem sokat hat, de nyugi. Ha keresi a társaságod az jó. : ) 16/L
2012. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!