Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor érzek legközelebb ilyet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos egyszerre több kérdés is foglalkoztat. Nehéz életem volt középsuliba, és hát nagy nehezen bejutottam egy egyetemre, két éves FSZ képzésre. Előtte izgultam hogy milyen lesz, meg minden...aztán bejutottam, megismertem a csapatot, és egyre jobban megszerettem. Én a senki megszerettem a környezetem. Ezzel párhuzamosan egy lányt is megszereztem nagy nehézségek árán...de meglett. Akkor nagyon szerettem, és aztán ő is. Formálódtak a dolgok, közben pedig az egyetemi barátok (főleg jön a barátság, mivel kolis vagyok) egyre jobban a szívemhez nőttek. Köztük egy lány aki annyira de annyira jofej, vele nagyon el tudok hülyülni, és hát igen. Nagyon rendes. Nem szeretem és nem is hiszem h járnék vele, (vagy passz...) de mint barát nekem tőle nem kell jobb. Most hogy vége a képzésnek idén, egyre közelebb van az a pont amikor meg kell mondanom hogy hova tovább. Hamarosan el kell bucsúznom ettől és másik 4-5-6 jó baráttól, a helytől és még 1000apró dologtól amik tudom hogy még szenvedést okoznak majd. Az emlékek...

Közben pedig a barátnőm, aki egy tünemény eljött miattam az én egyetemembe, mindenkiszerint tök helyes kedves rendes, de az a baj hogy én rájöttem hogy nem szeretem:(((

SEGÍTSETEK!

Mit tegyek vele? Kidobni nem akarom ha már eddig jött és akarok egy esélyt...

Mit tegyek azokkal az emberekkel akiket 8-9hónap mulva már látni se fogok. Valszeg inentől sosem...hogy mondjam meg nekik hogy nekem az az élet az életem legjobb pillanata volt. Hiányoznak és hiányzik minden :(

Hova menjek tovább? Mit érdemes tanulni, ami ingyenes is...


Fura, de ezek között a legfontosabb: Hogy mondjam meg annak a barátomnak, aki történetesen lány, hogy nekem nagyon hiányzik, nagyon bírom, azt akarom hogy rámírjon, és sosem akarom elveszteni a barátságát. Én örökre ilyen életet akarok...és már most fáj ez a dolog hogy majd vége lesz.


FÉLEK, SEGÍTSÉG

20f


2012. szept. 6. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Édes.. sajnos ilyen az élet:D Nem oldható meg, hogy ott maradj? Esetleg dolgozz suli mellet? Vagy ha már befejezted, akkor csak meló? Mindenesetre, nyelv tanulás és jogsi szerzés, minimum, hogy normális melód legyen. Vagy kitanulsz egy szakmát(pék, kemencés). Baromi sokat keresnek. Csőszerelő is pl, bár abból is sok van és mennek külföldre. A barátnőt dobd, de kedvesen, ha már ennyire oda van érted + ha 100%, hogy nem fog kelleni. A haver csajjal meg tartsd a kapcsolatot, keresd, szervezz progikat, mert 1 barátságot is ápolni kell.
2012. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én közgazdásznak tanulok. A nyelv az sose volt az erősségem, de azért döcögösen egykis német.

Akartam tartani a kapcsolatot, de nagyon nehéz, mert á elfoglalt volt 1000%ig. Jogsi, melo, gyakszi, és mivel csehül állnak még otthon is melo. Ezt megértem. Meg ő véleményem szerint olyan ember aki nagoyn jó barátja lehet az embernek, csak hát nem messziről...plusz ő sok emberrel van jóba. :/

Kettőnk közt ha nem lenne a suli lenne 160km...szal nem is ismerném. De hiszem hogy okkal találkoztunk, és remélem h még fogunk évek mulva is.

Barátnőt nem akarom átverni,másik haverom célozgat h tetszik neki, a barátnőm is mondta h jofej haverom, szal felőlem az lenne a legjobb ha összejönnének...:) Így mindenki jóljárna.

Nem is ez a része aggaszt a dolgoknak. Csak bekerültem egy csapatba ahol csapattag voltam...és nem akarok egyedül maradni késöbb sem. Ha véget érnek ezek a boldog egyetemi évek...

2012. szept. 7. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem maradhatsz akkor abban a városban. Igazság szerint én barátnőmmel annyira jóba lettem, hogy azóta együtt lakunk.. együtt kezdtünk bele az életbe. Valami hasonlót kellene akkor neked is tervezned, hogy páran együtt költöztök össze v mentek ki külföldre, ilyesmi.
2012. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ja tudom tényleg jó lenne....de hát nem mindig van az ember mellett olyan barát akinek ugyanazok a tervei is mint neki.

necces.

2012. szept. 7. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a leírást elolvastam akkor már a kommenteket lusta leszek :P a lényeg, írd meg a lány barátodnak ugyan ezt.

a barátnőd.. érdemes volna minél előbb szakítani vele mielőtt még jobban átvered szegényt. hiszen ha te nem szereted, akkor felesleges együtt lennetek... felesleges, mert nem bírod hosszú távon amellett akit nem szeretsz. és ő is megérdemli hogy olyan barátja legyen aki szereti őt, és a jövőjüket is tervezheti vele..

2012. szept. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!