Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el hogy érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lolababe kérdése:

Hogyan mondjam el hogy érzek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nagyon kedvelek, hogy mondjam el neki? El mondjam egyáltalán?

Egy táborban ismertem meg, igazábol nem negyon beszélgettünk, de igy is nagyon megkedveltem.


2012. aug. 26. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle van e csaja ha nincs kezdj el flörtölgetni vele és hogy ha nem zavarja a flörtölgetés akkor nyugodtan elmondhatod neki mit érzel :) 14 F
2012. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ne mondd el neki egyből, főleg ha nem is nagyon beszélgettetek! Majd esetleg később, ha már olyan lesz a viszony köztetek,mármint a rendszeres beszélőviszony:) és esetleg úgy látod alakulhat is valami!!!
2012. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. aug. 26. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na, hogy ment? 8 év alatt csak sikerült elmondani neki☺
2020. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!