Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek az ilyen fiúk?

Figyelt kérdés

Magamról írok, tehát az olyanok akik szeretnek előre tervezni, van elképzelése, hogy mit fog csinálni a jövőben, itt elsősorban a tanulmányokra gondolok és utána a munkára... egyetem után már nem akarok a szülök nyakán lógni de lehet már közben sem. Ja és még elég kimértnek gondolnak.. a szobámban is elég katonás rend van és nem szeretem ha már egy poharat arrébb tesznek de hát ha így érzem jól magam. És eddig azt tapasztaltam, hogy azt vették le, hogy már el is akarom venni már a 2. randin a leányzót :D Túl komolynak tűnhetek vagy mit gondoltok ti barmok? :D


Tehát a kérdés, hogy nagyon visszataszító tulajdonság ha egy fiú komoly és minden egyes dolgát előre megtervezi? 17/ef


2012. szept. 6. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Van akinek ez, van akinek az. Nem kell mindenkinek 30 évesen is az életművészt játszania, ami szánalom. Úgyhogy ez külön pozitív, hogy tudod hogy fiatal felnőttként már egedül kell neki vágni az életnek. Azok a csajok, akik a te típusodat nem értékelik jelenleg, általában későn érők:D
2012. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ilyen merev embereket. Szeretem, egy fiú laza, és sokat lehet vele nevetni, jókat beszélgetni, néha komolyabb dolgokról is.

De ez csak én vagyok. Biztos vagyok benne, hpgy találsz majd olyan lányt, akinek tetszeni fogsz.

16/L

2012. szept. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az életben te leszel a nyerő. Jó az ha valaki tud előre tervezni, főleg bizonyos szakmákban nagy előny. Pénzügyek terén is sikeres lehetsz ha előre tervezel.


Viszont a lányoknak más kell. Ők a laza fiúkat szeretik, akik gond nélkül tudnak improvizálni, jókat lehet velük hülyéskedni. Inkább a spontán jellemeket szeretik, mint az előre tervezőket. Miért van ez? Egyszerű. A nők kalandra vágynak, izgalmakra. Arra, hogy majd valaki beleviszi őket a bajba, ahol majd izgalmak várnak rá, ezért buknak a felelőtlen, meggondolatlan fiúkra, akik nem terveznek hanem impróznak. A határozottság is fontos jellemvonás, az ilyen fiúk pedig akkor is magabiztosak ha fogalmuk sincs mit csinálnak. Gyakran kerülnek bajba, de hát ez a lányokat nem érdekli, baj=kaland


Józan ésszel belátható hogy az ilyen meggondolatlan emberek semmire nem mennek majd az életben, legfeljebb a te alkalmazottaid lehetnek :D Viszont ha valaki szigorú, feszült, nem tud laza lenni, az hátrány a csajozásban, míg aki csomó légből kapott hülyeséget összehord, az vonzó. Ezért meg kell tanulni gyorsan alkalmazkodni. Ha olyan társaságba kerülsz, ahol a hülyeség a menő, akkor legyél te is idióta. Ha hazamész tanulni, tervezni, akkor előveheted a komolyabb személyiségedet. Mindig próbálj beilleszkedni az adott környezetbe, társaságba. Nem azt mondom, hogy játssz szerepeket meg legyél kétszínű, de hát Darwin is megmondta, az a faj lesz a nyerő aki tud változni, alkalmazkodni.

2012. szept. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az előre megtervezettség arra is kihat hogy ha pl. szerda este azt mondja a nőd hogy gyere, huss ki a szabadba, süssünk egy szalonnát egy óra múlva - azt már nem fér bele az életedbe mert nem tervezted előre?

mert ez fontos, ha nincs benned semennyi rugalmasság az egy idő után nagyon fárasztó és fájdalmas lehet a másik félnek.

én megéltem ezt. volt hogy hetekig egyeztetett velem az ex, deígy, deúgy, ezért nem jó, azért nem jó - fél napig tartott egy időpontot kinyögnie és ötször megváltoztatta, szörnyű volt. ez ölte meg a kapcsolatot

rendmániás volt ő is, de ez nem zavart csak az előbbi dolog

a komolysággal sincs bajom, én sem vagyok nagyon humoros, a vicceket csak logikával értelmezem de késztetést nem érzek nevetésre

egy dolog zavar, ha ez a szigorú céltudatosság, fegyelem és rendmánia zsarnoksággal párosul... ha a társ nem viseli el hogy én azért spontán részt tudok venni egy programban, ha nem nézi el hogy nem kelek mindennap 6-kor, hanem hétvégén mondjuk délben

2012. szept. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó dolog, hogy előre tervezed a jövődet, de tudni kell lazának is lenni bizonyos helyzetekben! Én mondjuk frászt kapnék a "katonás rend"-től... A lánytól is azt várod, hogy haptákban álljon előtted?

Amúgy meg nem mindenki "barom", aki nem olyan mint te.

2012. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!