Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket zavar ha egy fiúnak 30 millió forintos hitele van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 23:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
forint alapú hitel
2012. szept. 6. 23:25
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ez az első kérdés egy randin, persze csakis a pénisz méret és vastagság után.
2012. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ő hitele, csak erősen korlátozná a lehetőségeinket. Pl mondjuk összeköltözés, meg ilyesmi. És innentől kezdve már lehet, hogy probléma lenne.

De ha teszem azt, csak szexelni járnánk össze, valszeg magasról lesz.rnám..

2012. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de ki az a barom aki felvesz 30m hitelt? Ha egy műtéthez kellett vagy hasonló dologhoz akkor oké de egyéb esetben... bocs ha beleszóltam a magánügyedbe
2012. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kocsit vettem
2012. szept. 6. 23:31
 6/16 anonim ***** válasza:

30 millióért?...

Jesus...

2012. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
milyen kocsit?
2012. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mercedes S 500 BlueEFFICIENCY limuzin
2012. szept. 6. 23:37
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez esetben zavarna...


Komoly kapcsolatban: Ha egy családi házra, vagy befektetésre, és olyan stabil jövedelmed van, hogy a fenntartásod veszélyeztetése nélkül tudod törleszteni, akkor nem.


Szexkapcsolatra: a hitel nem érdekelne... de nem kellene olyan pasi, aki hitelből vett szuperjárgánnyal villog. Az az ágyban sem lehet túl nagy ász, és egy ilyen kocsival akar kompenzálni.

2012. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen? Nekem tizenévesen van annyi eszem, hogy felmérjem a helyzetem, hogy megtehetek magamnak egy ilyen luxust vagy sem. Hülyék vagytok sokan... a hitel nem azért van, hogy felvágjon az ember! Egy s500-as nem a csóróknak van akik hitelre tudják megvenni. Tanuljatok a Németektől ilyen téren, hogy csak a végső esetben szabad hitelt felvenni. De igen itt Magyarországon a "látszat" sokat számít...


de minek is írok ide ilyen dolgokat, mert tudom, hogy úgy sem képes felfogni ezeket a kérdező :D

2012. szept. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!