Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar az, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar az, amikor egy "aranyos fiú" nyilvánosan, ez esetben, tipikusan facebook-on beakar vágódni minden csajnál? 19/L

Figyelt kérdés
Kifejtem, mert nem ennyire egyszerű, alapjába véve egyáltalán nem zavar, sőt természetesnek tartom ezt, hogy fiúk sok lányoknál is próbálkoznak, csak fura nekem az amikor pl. beakar vágódni nálam valaki, akit élőben is ismerve különlegesnek, és érzékeny, aranyos srácnak tartok, és eredetinek, és olvadozok némi másokhoz viszonyítva visszafogott, kedves beszólásoktól, amit természetesnek tartok. azután jön a kiábrándító pillanat, amikor látok, hogy másoknak "szívecskézik", és NEM puszta féltékenység érzet kap el, nem. kritikus gondolatok, mert nyálasnak tartom azokat akik nem barátságból, hanem osztogatják a " jó csajoknak" a szívecskéket.kiábrándító, miután valamilyen ideál személynek képzeltem.
2012. szept. 2. 14:51
 1/3 A kérdező kommentje:
amúgy kiegészítem, szerintem az olyan nagyképű melákoknak jól áll, akiken látszik, hogy el is ismerik maguknak nőcsábászok, s "shűűdefaszacsávóvagyok" félék, de akik kedvesnek, romantikusnak próbálnak tűnni, és még nem is olyan szépek..
2012. szept. 2. 14:54
 2/3 Ada.Cicc. válasza:

Sajnos nem csak téged zavar.

Nálam is ugyanez a helyzet!



17/L

2012. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha lány lennék, zavarna, de mivel fiú vagyok, nem csinálok ilyent, de ha a barátnőmnek csinálnak ilyent, szívesen felkenném a falra az illetőt:)
2012. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!