Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön ha egy pasi szeret babázni?

Figyelt kérdés
22 vagyok és nincsnek saját gyerekeim, de szoktak nálunk lenni kisgyerekek, szomszéd ismerős stb. és olyankor annyira szeretek velük játszani. Gáz ez? Mitszólna a lány ha megtudná? Saját gyerek amúgy tervben sincs, még legalább 10 évig.

2012. szept. 7. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz.:)))
2012. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASOT ***** válasza:

:)


Áruházban hasznukat veszed. Unokaöcsémet vittem el 1-2x mikor még 1 éves volt....és többnyire bejött.

2012. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy jó dolog...mármint a nők nagy része még ebben a korcs világban is akar gereket, és méltányolják ha a pasi is akar...persze amikor egy pasi olyanokat mond hogy ő egy egész focicsapatot akar meg 4-5 gyerek alatt meg se áll akkor azért már a legtöbben elküldik a francba hogy szüljed meg te, és keress munkát ami havi fél millát fizet.... :D
2012. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
pasi csecsemővel szinte minden nőnek bejön:) engem párom már letiltott a szóló babasétáltatásról:)))
2012. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ASOT ***** válasza:

Ahogy utolsó is mondja :)


ha van akkor az egyik legjobb :)

(arra , hogy nőt találj)


De még van babán kivül is 1000 más praktika, ha áruházban ismerkedsz.

2012. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem szeretem a gyerekeket, de amúgy nem gáz 21L
2012. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Legalább látszik, hogy jó apuka leszel és a saját gyerekeddel is törődni fogsz, nem sózod rá majd mindig a feleségedre az összes babás dolgot.
2012. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem egy keresztlányom van, akit sajnos nem adnak oda h elvigyem szóval az anyukája is jön, de ha szólók neki h légyszíves maradj távol akkor egyedül vagyok a bébivel és valóban a legtöbb nő rögtön máshogy néz rám.


Ha bár a te kérdésedben nem szerepel az h te babával keresnél lányt. Szóval ez mondva lóf@szt sem ér.

2012. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon aranyos tud lenni :))
2012. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül játszani vele, csak sok mindent elmond egy emberről, hogy hogy bánik egy gyerekkel, ha a közelében van. Szóval ne fújjogjon, meg grimaszoljon, meg meneküljön és akkor már oké.
2012. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!