Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön ha egy pasi szeret babázni?

Figyelt kérdés
22 vagyok és nincsnek saját gyerekeim, de szoktak nálunk lenni kisgyerekek, szomszéd ismerős stb. és olyankor annyira szeretek velük játszani. Gáz ez? Mitszólna a lány ha megtudná? Saját gyerek amúgy tervben sincs, még legalább 10 évig.

2012. szept. 7. 12:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon pozitív tulajdonság. engem levesz a lábamról :)
2012. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ASOT ***** válasza:
igen ezt erősen tapasztalni is lehet , a lányok többségének bejön..persze nem árt ha hozzá normálisan néz ki valamennyire a pasi, is nem úgy mondja h "na hello mizu?" mert akkor az lesz a vélemény, hogy "szegény kisbaba ki ez az idióta aki tologatja?"
2012. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!