Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az mit jelent, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az mit jelent, ha egy lánynak azt mondjátok:"Jó a sminked! "?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 14:35
1 2
 11/18 anonim válasza:
A smink még semmit, de ha megjegyzi a ruhád, a hajszerkezeted, az jelent valamit :D
2012. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

igen?:DD

...

köszi a választ^^

2012. szept. 9. 11:18
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
Az azt jelenti hogy ő is akar olyat venne hátha rajta is jól áll, magyarul: meleg
2012. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az ilyen irigykedő válaszadók ne kommenteljenek.:)Köszi. Tudom hogy nem meleg,volt már barátnője ;)
2012. szept. 10. 16:04
 15/18 anonim ***** válasza:
És ha volt barátnője?Mitől irigy bárki is?Amúgy én nem írtam neked eddig,de gondolom jó erősen ki voltál sminkelve,magyarul:megdugna.
2012. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon mi a francot jelenthet szerinted???Mit kell itt fárasztani a népet most komolyan.Szerinted mi a frászt jelenthet?Írd meg!!
2012. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Alapozó+ szempillaspirál szerintem nem tartozik az erős sminkeléshez..,de ha szerinted igen,akkor bocsi,de én nem így látom...


Amúgy szerintem azért mondta,mert bókolni szeretett volna,kifejezni hogy tetszem neki.De kíváncsi voltam a fiúk véleményére,hogy ők "csak" azért mondják-e a lányoknak,hogy jó a sminkjük,mert tényleg,jó a smink,vagy pedig azért,mert tetszik nekik az adott lány.

Mondom,ha szerinted fárasztom a népet,és nem tetszik a kérdésem,akkor ne olvasd,ennyi.

2012. szept. 14. 13:35
 18/18 anonim ***** válasza:
Amennyiben tényleg nem volt kur.vás a sminked,akkor biztos a szemedet dicsérte meg,mert szép volt tőle a szemed.
2012. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!