Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha ti azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti azt mondjátok egy lánynak, hogy aranyos, akkor az azt jelenti, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ezt miből szűröd le???? lányként mondom h ez már kombinalas!!!
2012. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 szemerey ***** válasza:
53%
aranyos vagy=nem állna fel rád
2012. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
azt h aranyos azt jelenti
2012. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül!

Nem vagyunk összekeverendők a nökkel ahol a "jajj de aranyos vagy = barátnál többet ne is várj"


nálunk a legtöbb esetben az aranyos az tényleg azt jelenti h aranyos, veled lennénk, megismernénk, lefeküdnénk veled járnánk veled.

de............ha nem az esetünk akkor is azt mondjuk h aranyos... :)

2012. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én ha azt mondom egy lánynak hogy aranyos, akkor egy aranyos kedves lánynak tartom! :) Ha valakit csúnyának tartok, akkor azt mondom hogy "nem jössz be". 27/f
2012. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk összekeverendők a nökkel ahol a "jajj de aranyos vagy = barátnál többet ne is várj"


4. válaszoló te ezt miből gondolod? mert nálam ez nem azt jelenti..

2012. jan. 14. 19:29
 7/16 szemerey ***** válasza:
79%

aranyos lehet a kiscsibe, a kiskutya, a nővéred 3 hónapos babája stb, de nem egy nő!

jéézusom..

2012. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nalam nem. En az aranyos jelzot inkabb belso szemelyisegre hasnalom. Esetleg aranyos mozdulatokra, mosolyra

Attol meg lehet a lany szexi. Annal jobb

2012. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy aranyos semmilyen esetben sem mondanám egy csúnya lányra :D

Amikor speciel én egy lányra azt mondom, hogy aranyos akkor arra gondolok, hogy nem feltétlenül "gyönyörű szép bomba nő", de mégis megnyerő és rokonszenves (gyengébbek kedvéért szimpatikus), szóval kedvelem meg tetszik is, de semmiképp sem az, hogy csúnya :D

2012. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

igen én is ezt szoktam mondani, hogy aranyos...a kis baba, a kiscsibe, a kiskutyus, ésatöbbi.


elég sok lány barátom van, tényleg csak azok, és ők szokták néha még ezt mondani de azt tudom h azt kedvességből mondják, mert évek óta ismerjük egymást....


DE! én ezt a szót nem is nagyon használom...szóval ha lányról van szó és nem jön be akkor én is olyasmit mondok, hogy "ne haragudj de ez nekünk nem fog menni"

2012. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!