Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet a véleménye velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz de remélem valaki veszi a fáradságot és végigolvassa. :)

1 éve tetszik egy lány. Amikor megismertem akkor nagyon rendes volt, jól el lehetett vele beszélgetni. Akkor azt mondta hogy most nem akar kapcsolatot, nemrég jól átvágták. Rá 2 hónapra lett valakije, legalábbis látták egy fiúval de sztem ez nem tartott sokáig mert én nem láttam őket.


Összefutottam vele egyszer. Akkor nem nagyon volt beszédes kedvében, később már lehetett vele beszélni, sőt egyszer még foglalt is helyet nekem a buszon(!)


Később valamiért elég passzív lett. Akartam vele beszélgetni de elég rövidre fogta.

Próbáltam hogy elhívom valahova de azzal jött hogy nem ér rá, fáradt.


Idén nyáron nem is láttam. Írtam neki hogy beszélhetnénk valamikor de ismét jött az hogy nem ér rá. Igazából még sose beszéltem vele úgy hogy eljött volna valahova hanem mindig csak úgy váratlanul összefutottam vele valahol.


Írogattam neki mostanában heti 2-3szor is. Mindig visszaírt. Szerintem ha abszolút nem akarná tartani velem a kapcsolatot akkor nem írna egyáltalán vissza.A hét elején kérdeztem őt a suliról, hogy sok órája van e, erre ő leírta az egész hetet hogy mikor hány órája van. Ez fura volt nekem. Ha kerülni akarna akkor ezt nem írta volna.


2012. szept. 7. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól, h inteligens és udvarias még lehetsz közömbös számára
2012. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdekled komolyan, csak talonban tart. És azért ír vissza, mert udvarias, és mert nem akar végleg kirakni a talonból.


24/N

2012. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!