Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy 2 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 2 évvel idősebb srácba, csak nem merem bevallani! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy régóta ismerem látásból a srácot, és ő is engem. Mindig is helyesnek gondoltam..de most felkerültem gimibe és pont az ő osztálya szívatja az osztályom.:D és teljesen belehabarodtam.

2012. szept. 7. 18:46
 1/5 Rs. ***** válasza:
Beszélgess vele, érdeklődj utána.. az érzéseiről stb. hogy milyen maga a kiszemelted, ne mondd el neki először, hogy tetszik neked, mert az csak rosszul jönne ki először. Olyan, mintha letámadnád az illetőt az érzéseiddel
2012. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd be a wc-be egy szünetben, és pippantsd le még csöngetés előtt. Hidd el, a srácok buknak az ilyemsire.
2012. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az elsőnek igaza van :S, ha csak úgy odamész "OMG szeretlek" az nem működik,, persze logikus ha belegondolsz, így menne milyen egyszerű is lenne, héé szeretlek, jó ok járjunk, juhuu.


Úgyhogy igen, ismerkedjetek, egyenlőre még nincs mit bevallani, az majd ráér később :3. Egyébként én pl egyszer pont emiatt szúrtam el majdnem, egyik lánynak akartam adni egy csokit benne egy papírral, hogy én meg ő járna-e velem.


Végül is úgy döntöttem ee inkább mégse, és kivettem a papírt. És persze gondolkoztam, na áh biztos ez volt a rossz döntés és benne kellet volna hagynom, De később rájöttem hogy semmi kedve jelenleg kapcsolatokhoz, úgyhogy ez megnyugtatott, ufuhh. Ha odaadtam volna, elég bénán jött volna ki az egész.

2012. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az a gáz, hogy nem szoktunk beszélgetni..:/
2012. szept. 7. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szívből remélem, ha egy csaj odáig lesz értem, arról én valahogy tudomást fogok szerezni, ha a csaj már ilyen félénk tejbetök! :S

27F

2012. szept. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!