Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jobb, ha hogy megy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb, ha hogy megy el melletted egy srác?

Figyelt kérdés

1.Hogy jön, dumál a haverjaival (vagy egyedül van) vigyorog (de általában sem egy mélabús szerzet) és köszön, hogy helló. Majd tovább megy.

2.Jön, ha egyedül, akkor majd leesik a feje úgy bámulja a földet, csak hogy ne kelljen rád néznie, pedig tudod hogy észrevett. Ha a haverjaival, akkor azért rád pillant, de akkor se mindig köszön. (Én sem köszönök, mert... nem is tudom, ez már egy másik kérdés lenne :D)

Mindkét típust ismerem, (természetesen lány vagyok) és azon gondolkoztam, hogy vajon melyik viselkedés mit jelenthet. Mert magamból kiindulva én szívesebben köszöngetek annak, akire csak haverként nézek, mint annak, aki be is jön. Viszont megnézem magamnak azt aki tetszik, csak úgy, hogy azt ő ne lássa.

Ti hogy vagytok vele?


2012. szept. 7. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
én is úgy vagyok vele ahogy te..mondjuk engem kiakasztana hogy ha ismerem és úgy megy el mellettem hogy lehajtja a fejét 19/L
2012. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem a kettesben.
2012. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 atilis ***** válasza:
Most akkor mi volt a kérdés?
2012. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja bocs, tényleg nem lett túl egyértelmű a megfogalmazás...

Na szóval úgy értem: Ti hogy gondoljátok, melyik jelent jobbat?

2012. szept. 7. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem néz rád mert aszt hiszi hogy így kíváncsivá tud tenni téged(sikerült is).

Én is ezt csináltam egy lánnyal akit szerettem,direkt nem figyeltem oda rá hogy így cukkoljam egy kicsit.(igazábból ezt mi magunk fiúk se értjük)

Aztán az lett a vége hogy nem is szóltunk egymáshoz.

Idővel jöttem rá hogy elb@sztam

2012. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja értem (vagyis nem) :D

Érdekes szerzetek vagytok. Az utóbbi amúgy tényleg elég kíváncsivá tett, szóval ez nem rossz módszer, csak nem ártana túllépni a hallgatáson.

2012. szept. 7. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!