Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem vannak ilyen érzéseim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem vannak ilyen érzéseim?

Figyelt kérdés
Akármikor átkarolderékbe egy fiú rögtön kiraz a hideg,bármkor fázok egybol arra gondolok hogy milyen jó lenne ha most valaki átkarolna,vagy valami..13éves lány vagyok eddig 1baratom volt..
2012. szept. 7. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokaknak vannak még rajtad kívül. 19/F
2012. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

ez azért van mert 1 13 éves lány vagy :D normális reakció.

az h 13 évesen már volt "barátod" már korántsem normális.

2012. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
kérdező: hát 13 évesen azért a szóközt tényleg illene használni, meg a negatív kritikát valamilyen szinten tolerálni.
2012. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tegnap 23:39


Szerinted egy ilyen agresszív és mocskos szájú csaj kell valakinek?! Anyukáddal is így beszélnél?

2012. szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedobrumi!
2012. szept. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ismerős érzés, most pont azt csináltam egyik lány ismerősömmel akiben reménykedik egyik haverom... és erre féltékeny lett haverom mert ölelgettem a lányt :/ De semmi esélye...

De már én annyira kivagyok hogy a párna helyére dögös csajokat képzelek el vagy ha nem vagyok olyan kanos akkor kislányokat :$ :D

f19

2012. szept. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így még vele. Az ölelkezés amúgy is jó dolog. :) Szerintem mindenki szereti. :)
2012. szept. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!