Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki nem vágyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki nem vágyik párkapcsolatra, beéri a "csak szex" kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,szinte minden tizenéves lány párkapcsolatot akar.De nekem a múlt évben csak csalódásaim voltak,és ez elvette a kedvemet a dologtól.Ráadásul szabadidőm sincs,az iskola,tanulás edzés,tánc stb. elviszi az összeset.Párkapcsolatnak így nincs értelme,nem is szeretnék,de a szexről nem mondanék le.Vannak olyan lányok akik hasonlóan gondolkodnak,és szexkapcsolatot lehetne velük kialakítani? Vagy nincsenek és "oldjam meg magamnak" amíg nem leszek készen új kapcsolatra? Magas vagyok,izmos stb. ezzel nincs is baj...17/F

2012. szept. 8. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Van. Pont ma jöttem rá, hogy nekem is ilyen kapcsolat kell.

19L

2012. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos.
2012. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos van:( Pont kifogtam egy ilyet. De már sz_rok bele, én is így fogok hozzáállni ezután. 24F
2012. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Talán vannak kevesen. Nekem is ilyen problémáim vannak, mit neked, lányokkal meg az a baj, hogy nincs a homlokukra írva, hogy benne lennének -e, az meg mégiscsak fura, hogy elviszed fagyizni és a végén közlöd vele, hogy csak szex kell neked, nincs időd másra.

Ha ilyen szöveggel összeszedsz valakit akkor taníts!

17 F

2012. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MadameViciouse ***** válasza:

Ez komoly?

Pl diszkókban a lányok70%-a elég könnyűvérű,20%az alkohol hatására lesz ugyanilyen és a maradék 10%-nak van tartása és önbecsülése.

Szóval lesz miből válogatni szerintem :D

2012. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert nem egy ilyen nagyon könnyűvérűt akarok
2012. szept. 14. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig keresel kérdező?:)
2012. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még mindig:D
2012. okt. 21. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nekem írhatsz,ha budapesti vagy.:)
2012. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!