Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok boldog lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok boldog lenni szerelem és szex nélkül, azaz barátnő nélkül?

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátnőm, de egészen 21 éves koromig még,ha nehezen is, de ahhoz képest egész jól bírtam, viszont 21 éves korom betölte után nem sokkal már nagyon kínzó vágy tört rám, szerettem volna végre találni egy lányt, aki szeret engem és én is őt, meg a szex is sokkal inkább kezdett hiányozni, mint azelőtt. Nem jó így élni, hogy minden napom üres, se szerelem, se szex. De a vágyaim kínoznak, egyszerre vágyom szerető lelkitársra és egyszerre vágyom sok-sok szeretkezésre egy barátnő személyében.

Szomorúan tapasztalom, hogy senki sem ért meg a környezetemben.



2012. aug. 31. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szervusz, sorstárs!
2012. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem olvasod el az előző 25 ilyen kérdést? Elvileg amikor kiírod a kérdésed, felajánl egy csomót...
2012. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért mert az ember,

társas lény, te barom!

Tudod ez ösztön,

gének, szokás s vadon.

2012. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem szünteted meg azokat az okokat amik ezt a helyzetet okozzák? A rinyálás senkinek sem vonzó. Én sem járnék egy önbizalomhiányos nyomi csajjal.
2012. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert önértékelési problémáid vannak, és ez ordít rólad, a nők egyből levágják. Próbálj meg felnőni, és feldolgozni, hogy nem attól leszel boldog, hogy van kapcsolatod, meg szerető lelkitársad. Illetve ha igen, azt társfüggőségnek hívják.
2012. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem irigylem a leendő barátnődet,türelemre lesz szüksége..
2012. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is hasonló helyzetben vagyok. Én is teljesen egyedül vagyok, de már nem lelkizek. Elkezdtem egy nap próbálkozni a nőknél és rájöttem hogy nem éri nem emiatt az embernek önmagába fordulnia. Mert a nők is csak emberek 99.9%-a nőknek hülye mint a segg*m és rájöttem hogy nincs értelme amiatt depresszióba esni hogy a nők leszarnak párkapcsolati szempontból, annyit változtattam hogy kitűztem egy teljesen más célt magam elé ami nem tartalmaz nőket és ennyi. Csak annyit próbálj meg változtatni (nem akarom megmondani hogy mit tégy pontosan, de most mégis megpróbálom...) hogy nem fordulsz magadba lesz*rod az egészet nagy ívben és teljesen más dolgokra kezdesz koncentrálni és lehet hogy a végén még találsz is valakit aki jó mint társ.
2012. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!