Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit értetek az alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit értetek az alatt, hogy jó a segged?

Figyelt kérdés

ma is utánam szóltak, de nem igazán értem, egy fenék hogy lehet jó? miért nézik meg a srácok?

16/L


2012. szept. 8. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szexuálisan izgató
2012. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nos... szerintem örülj neki, hogy megnézik.. :)
2012. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szívesen látná a két félgömb közt a farkát.
2012. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ajj istenem ezek a hülye kérdéseitek...


azt jelenti h jó a segged és ha megfoghatná el sem engedné

2012. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy fenék nagyon is szép és izgató lehet. Én például rajongok értük, az arcon kívül az tud legjobban tetszeni, felizgatni egy lányon, egy gyönyörű fenék teljesen megbolondít :) Amúgy minden fenék más, van amelyik gyönyörű mint írtam, de van ami nem tetszik, viszont azt nem tudnám megmondani mitől függ ez. Ezek szerint neked szép formás popsid van, becsüld meg :)
2012. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
48%
megmutatod és megmondom XD 16 évesen komolyan aszexuális test résznek tartod a hátsófeledet ?:D
2012. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy menekülj, mert tolná a púzódat!
2012. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem az, hogy aszexuális, hanem egyszerűen nem értem miért olyan jó:D

a melleimet szebbnek találom, mégis ilyen beszolast kaptam ma

2012. szept. 8. 21:03
 9/12 anonim ***** válasza:

szép kerek, gyönyörűek a kerek, formás női testrészek. meg sztem az a szép benne, ha nem olyan nagyon pici, hanem kicsit nagyobb (de nem nagyon nagy azért). fürdőruhában tud kegyetlenül bolondítóan kinézni, az nagyon durva.

nekem a lányok feneke jobban bejön, mint a mell.

2012. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyi! Állj háttal az előszobai földig érő falitükrötök előtt, told le a bugyidat, hajolj előre, és fogd meg a bokádat. Na, amit most látsz a tükörben, az a szívünk legkedvesebb látványa, és azt képzeljük oda minden egyes gömbölyű popsihoz. Minél gömbölyűbb, annál jobban!
2012. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!