Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Amikor azt mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor azt mondjátok egy fiúra hogy "helyes", akkor pontosan mit értetek ez alatt?

Figyelt kérdés
Kinézet? Stílus? Viselkedés?
2012. aug. 2. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Összhatás!
2012. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem helytelen.
2012. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az arca és a teste együtt. Stílusban össze lehet csiszolódni, meg az még változhat. A viselkedés meg első látásra még nem derül ki.
2012. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt h nagyon jól néz ki.
2012. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
érdekes,rám sokan mondták,mégse akartak velem járni,akik mondták...
2012. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az arcára gondolok, akkor, amikor egy fiúra azt mondom, hogy helyes. Inkább a kicsit kölyökképűekre mondom... :)
2012. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az arcára mondom, hogy helyes. Ha azt mondom, hogy jól néz ki akkor úgy egybe, megjelenés, külső.
2012. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyest én is az arca értem. Nálam helyes=jóképű.

17/L

2012. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam a helyes egyenlő azzal,hogy nem a legrondább,de nem is az esetem. Elmegy kategória-de nem nekem.
2012. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fiúk! Amikor azt mondjátok egy lányra hogy "szép", akkor pontosan mit értetek ez alatt?


Naná, hogy külső adottságokat, azon belül arcszerkezetieket, de ez távolról sem egyenértékű azzal, hogy fontosabb szempont nincs ennél.

2012. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!