Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nem féltek levenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem féltek levenni a bugyitokat a párotok előtt, ha van benne tisztasági betét?

Figyelt kérdés
Én általában mindig rakok be. De ha a szexre kerülne a dolog nem lenne ciki, hogy ott díszeleg a betét?
2012. szept. 8. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vedd ki előtte, ha jót akarsz!
2012. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

De igen, ciki lenne.

23N

2012. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szaffi123 ***** válasza:
régen én is ezt hittem..lehet hogy furcsának nézne de ha szeret akor semi.legaláb látja hogy tisztábnak tartod magad nem pedig a bugyiba hagyod fojni azt az undoritot..inkáb a tisztasági betét legyen ot mint a fehér foltok..csak jót használj ami nagyon vékony..én mindig illatosat használok és vékonyat..ami légáteresztős és jó a márkálja..a bovli nem jó
2012. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nagyon erős a folyásom... akkor a bugyimon maradna ott a nyoma...
2012. szept. 8. 23:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit érdekelne ez engem?:) f
2012. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szaffi! A helyesírásod borzalmas!
2012. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát én egészségügyis betétes bugyit is vettem már le előtte... Mivel hatalmas hévvel ment az eksön rá sem nézett.

Amúgy ha tartasz tőle szex előtt dobd ki és kész. Utána meg beteszel egy másikat.

2012. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szaffi123 ***** válasza:
0%
Lehet hogy borzalamas de ez engem nem érdekel mert itt nem az a lényeg hogy helyesen irj meg figyeld a vesszüket stb.. így is ellehet olvasni..nem csaik veszőkkel ékezetekkel stb..Enyi a vélemyényem:D;) meg talán gyorsan írok és leütök több billenytűt??:D Valahogy nem fogom figyelgetni:D
2012. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem szabad meglátnia, mert akkor még a végén nem nyal ki. Én, amikor csak fehéres, sárgás folyásom van, akkor szoktam betétet használni. Nem szeretném, hogy egy kis folyás miatt ne nyaljon ki a párom. Így előbb eltávolítom a betétet, mielőtt meglátná.


15/N

2012. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Eleinte ügyet csináltam belőle, de mostmár nem zavar a dolog, és ő sem reagál rá negatívan.

Végülis nekem sosem látszik a betéten semmi, illatosított is, szerintem nem kelti ápolatlanság látszatát, így nem is érzem kínosnak.

2012. szept. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!