Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyfolytában a szex jár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfolytában a szex jár a fejemben, már figyelni sem tudok az iskolában emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok párkapcsolatot kezdeni csak ezért,mert az kihasználás lenne,és még él bennem az utolsó csalódás emléke.(jól nézek ki,lenne jelentkező pedig) A maszti nem elég már.Az egyéjszakás lányok visszataszítóak.Valami megoldás?17/Fiú

2012. szept. 9. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el fiúzni
2012. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

kutyátok nincs? macska?

vagy kecske is megteszi.

vagy prosti.

nincs több lehetőség.

2012. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Guminő?
2012. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy kezdj el sportolni és vezesd le a fölös energiáidat!
2012. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Heti 5x sportolok,elég keményen..
2012. szept. 9. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
szarvasmarhákat emelgetsz? :)
2012. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem,súlyokat és harcművészetre járok
2012. szept. 9. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lassan 23 évesen vagyok így és tudod mi az oka? Hogy nem éltem ki magamat, még egy nőm sem volt. Haver szedd össze magad, mert te is úgy jársz, mint én, hogy prostihoz kell majd menned, mert a mai lányok nagyon válogatósak és felszínesek, csak a legjobb pasikkal dugnak. A többség meg mehet prostizni.
2012. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy fejőgépet.Ha hazaérsz felhúzod,bekapcsolod! 15 literig meg sem áll.
2012. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!