Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki és tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Nos van egy fiu akit kb 2 honapja ismerek és elég jo vele a kapcsolatom, bár o messzebb lakik mint én ezért nagyon nehéz vele személyesen is találkozni de mindig tartjuk a kapcsolatot a neten keresztul meg szoktunk telefonálni is. Egy táborban ismerkedtunk meg, ahol 4 hétig voltunk, de viszont a fiu ott osszejott egy lánnyal akivel másfél honapig egyutt volt de azután már szétmentek( a lány szakitott). A sráccal most a napokan 2honapj mulva ujbol találkoztunk:) Ahogy meglátott rogton szorosan átolelt. Nagyon sokat beszélgettunk és hát éreztem h kozeledik felém, bár nemtudom hogy kihasznál e vagy ténleg érezirántam valamit. Amikor leultunk a parkban a locára folyton átolelt, megához huzott meg hozzám ért és simongatott. Bar mi csak barátok vagyunk...késobb az olembe is fekudt, majd engem az olébe fektettet és ott olelgetett és a kezét a szivemre tette és szinte elég sokáig ugy tartotta amint én fekudtem. Majd egy puszit az arcomra adott:) nemtudom h szeret e lehet h még mindig a csajba szerelmes csak én kellek neki ugy mint "másodiknak".Hiányzik neki a volt barátnoje és én vagyok a "potlék"? A bucsu is elég nehéz volt. Egyáltalán nem tudom h mit higgyek, vajon szeret? talán igen és fél lépni? nemtudom..kérlek irjatok véleményt. köszönöm :)
2012. szept. 9. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:
korom 16/l , a srác kora 20
2012. szept. 9. 21:29
 2/3 anonim ***** válasza:
ahogy leírtad, nekem teljesen az jött le, hogy szerelmes beléd :) bár egy kicsit szentimentális, de kinek mi tetszik :)
2012. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2012. szept. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!