Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom állandóan fogdos!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan fogdos! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar! ha megmondanám neki h hagyja abba, akkor megsértődne
2009. júl. 29. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mond csak meg neki ha meg sértődik akkor ez van
2009. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Csapj a kezére :D:D!!
2009. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
te barátod
2009. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki nyugodtan! Ha emiatt megsértődik, akkor egy paraszt, már bocsánat a szóért.

Ja, és még annyit, hogy az exem ugyanezt csinálta, állandóan fogdosott, még társaságban is nyúlkált a ruhám alatt, mondtam neki, hogy legyen szíves, és legalább akkor fogja vissza magát, amikor nem kettesben vagyunk, meg is ígérte, de utána is tapizott állandóan, hiába szóltam rá mindig. Az ilyeneknek csak ARRA kell a barátnő, szóval ha ezt csinálja a barátod, akkor szerintem hagyd ott!

2009. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg nagyon szeret, és az előtted levő barátnője szerette ha ezt csinálja, és hozzászokott :)
2009. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen beszéld ezt meg vele. Add a tudtára egyértelműen, hogy téged ez zavar, és azt is magyarázd el neki, hogy miért. Ha valóban fontos vagy neki, nem fog megsértődni, hanem próbál majd megérteni, és próbál változtatni is. Nagyon fontos dolog egy kapcsolatban, hogy képesek legyetek egymással megbeszélni a dolgokat. Ha valami neked rosszul esik, azt fontos megbeszélni, kifejezni, meg persze fordítva is.
2009. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
én pofánvágtam a volt pasim a villamoson. komolyan. ;)
2009. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak. Lányt soha nem ütnék meg, de ha pofán vág a villamoson ezzel jelenetet rendezve, elgondolkodnék rajta hogy visszaüssek e. El lehet ezt intézni szavakkal is, kúltúrált módon, nem kell verekedni.
2009. júl. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én felháborodnék rajta,bár még sosem fordult elő!A feleségem is furcsán nézne!
2010. jan. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!