Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz tudom, de teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz tudom, de teljesen "beleszerettem" egy sztárba. Nemtudok másra gondolni. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Itt volt Mo-n és láttam őt és teljesen bele vagyok zúgva:S:S Az tuti h nem szeretethiányból adódik az egész, mert most szakítottunk a barátommal és teljesen rendben vagyok így és nem akarok barátot. Azért is égő mert általában fiatalabbakkal szokott előfordulni ez, én meg 18 vagyok.... A cikizésekre nem vok kiváncsi. 18/L
2009. júl. 29. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csak a fiataloknál fordulhat elő, hanem a te korosztályodban sőt az idősebb korosztályban is.

Én is voltam ugyanígy csak hazai sztárral, hónapokig álmodoztam vele, de egyik nap úgy ébredtem hogy "Úristen?! Hónapokat vesztegettem el ilyen baromsággal?"

Az idő megoldja...

2009. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak ideáljai.Nem gáz.Akkor lenne gáz ha egész életedben rá vágynál és kimaradnál mindenből.
2009. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki az? Mondd el lécci!
2011. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!