Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem de neki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem de neki nem kellek csak a sexre. Folyton bőgök miatta hiányzik rettenetesen de utálom is amiért másokkal is van. Velem miért tette ezt? Pedig a szemei mást árulnak el rolla azt mintah kellenék. Mit csináljak? HOgy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Megismert pár hónapja egy fantasztikus srácot. Nem tudtam akkor még rolla semmit messzelakik nagyon és én sulibol logtam el hozzá.20 éves én 15 vagyok. Neki adtam a szüzességem, de utána kezdtem rádöbbeni milyen. Nemcsak én vagyok neki az egyetlen. Haragudtam rá . De megint ugyanabba a hibába estem 3 napra mentem hozzá.
2011. ápr. 6. 08:45
 1/10 bix ***** válasza:

naív vagy. lesz még az életben olyan hogy azt érzed ez a szerelem és igen ő lesz az. nah ilyenkor ne csak a szíved dolgozzon hanem az eszed is...


ebből meg lépj ki ahogy tudsz. mint a szél. nincs jövője, se értelme...

2011. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először is bocsi, de nem hagyhatlak ebben a tudatban, hogy a "rolla", olyan nincs. Helyesen róla, így írják. no mindegy.


Elég naív vagy...mondjuk 15 évesen melyik lány nem az. Először is fel kell ismerned, hogy ez a fiú milyen. A leírás alapján ez már megtörtént, ez az első lépés. Ha tudod, hogy csak arra kellesz neki, akkor meg legyen erőd, önbecsülésed, hogy ellenállj neki. Nehéz biztos, de ha ésszel felfogod, hogy ő milyen ember.(kihasznál, tudta hogy te még szűz vagy, és tudta, hogy te szerelmes is vagy, és mégis elvette a szüzességedet és tovább játszadozott veled)

2011. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress mást, oly fiatal vagy még. Ne hagyd magad hülyére venni.
2011. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egy undorító szemétláda. Nekem is volt egy hasonló esetem ennyi idősen, és utólag tudom csak igazán értékelni, hogy a srác amikor rájött, hogy én szerelmes vagyok, azt mondta, ne haragudjak, ő szívesen lefeküdt volna, de így nem.

És egyébként ez a korrekt eljárás.

Ez a srác csak kihasznál téged, akit egész egyszerűen ki kell törölni az életedből. Töröld az összes smsét, íméljét, közösségi oldalon a kapcsolatotokat, mindent. Előtte még annyit írj neki, hogy most az egyszer legyen rendes veled: soha többé ne keressen!

Baromi nehéz lesz persze. De nem tudok ennél jobb megoldást.

2011. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na ezért is rossz a nagy korkülönbség, pláne úgyhogy Te még egy tinilány vagy.
2011. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egy felnőtt férfinek mások az igényei, mint egy tinilánynak.
2011. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) mindenki nagyon megértő..nagyon nehéz megtenni amit irtatok.. de megprobálok mindent.De nagyon nagyon szeretem :( már tönkretettem magam suliba se járok.. utobbi napokban :(
2011. ápr. 6. 09:49
 8/10 Panda Péter ***** válasza:
hát pedig ezen sürgősen tedd túl magad, ne hagyd, hogy egy ilyen gerinctelen féreg miatt kockáztasd a jövődet. az iskola fontosabb.
2011. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Már írtak jó pár választ, de azért én is írok egy-két sort. Sajna ismerős a helyzeted. Én is voltam ilyen helyzetben, 15 voltam amikor megismertem a srácot már akkor próbálkozott nálam akkor még azt hittem komolyan gondolja. Azután 6-7 évig tartottuk a kapcsolatot kissebb megszakításokkal végül pettingig jutottunk, de már ez is sok volt (volt egy-két megalázó mondata).


A lényeg az, hogy ne hagyd, hogy megalázzon legyen tartásod. Próbáld meg elfelejteni, menj vissza a suliba tanulj foglald le magad, nézz filmeket vagy bármit amit szeretsz csinálni. Ne rontsd el egy ilyen szemét miatt az életed. Majd biztosan jön egy sráv aki sokkal jobban megbecsül. Szakítsd meg vele teljesen a kapcsolatot eleinte nehéz lesz, de hidd el megéri. :)

2011. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tipikus hülye éretlen kiscsaj vagy, aki annyira érettnek hiszi magát. Sikerült pár szép szóval behülyítenie és jó érzés volt felvágni a barátnők előtt, hogy mennyivel idősebb pasid van? Aztán persze jól megb.szott. Mégis mit vártál, elsöprő szerelmet? A korodbeliek miért nem voltak jók. Tanulság az összes hozzád hasonlónak: ha egy 20-as évei elején járó srác, ráhajt egy 10-en éves kis csajra valószínűleg csak b.szni akar.
2011. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!