Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A beszélgetés közbeni érintése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A beszélgetés közbeni érintéseknek tényleg ekkora jelentése van?

Figyelt kérdés
Legtöbbször, ha beszélgetek valakivel, gyakran megfogom a vállát, vagy a karját, vagy éppen ő az enyémet, vagy a derekamat mondjuk. Sokszor, ha új embert ismerek meg, akkor is ez van. Eddig sose gondoltam, hogy ebből bárki arra következtetne, hogy tetszik nekem,és én se gondoltam, hogy emiatt bárkinek tetszenék, de ahogy olvasgattam ezt az oldalt, itt mindenki úgy gondolja, hogy ez annak a jele, hogy bejön az illető. Ezzel tényleg ezt közvetítem az emberek felé? Mert akkor erről le kéne szoknom azt hiszem. :)
2012. szept. 10. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem sokszor kifejezetten zavar, ha valaki, akivel beszélgetek, megérint. Nem mindig van ez így és nem is tudom megmondani, hogy miért. Nem feltétlenül kell arra gondolni, hogy tetszik neked az illető, hanem én inkább bizalmaskodásnak fogom fel és ha én nem akarom, akkor zavaró.
2012. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez néha elég félreérthető.
2012. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez elég gáz, ugye?

De nem direkt csinálom, valahogy csak ezen kapom magam. :/

2012. szept. 10. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:
A közvetlen testi kontaktus a kommunikáció része. Ha mindenkivel keresed a fizikai kapcsolatot, akkor mi történik azzal, akivel valóban fizikai érintkezést szeretnél? Ő is egy lesz a sorból? Kell a sorrend, kell a fokozatosság....
2012. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdező olyan családi környezetben nőtt fel, ahol ezek az érintések természetesek voltak, és ezért ez neki nem probléma. Sokaknál viszont a nevelés máshogy alakult, illetve alkalmazkodtak az érintés nélküli kommunikációhoz. Ebből adódnak a félreértések.
2012. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:

Igen szerintem is ez boven jelzes erteku.

Az elso lepcso az, hogy belep az intim szferamba (kozelebb jon,) a masodik pedig az erintes.

2012. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez érdekes kérdés, pont ma gondolkoztam rajta. :)

Én elég zárkózott vagyok, emiatt van egy kis szeretethiányom is. És pont ezért nekem hihetetlenül jól esik, ha valaki megérint, mert már teljesen elszoktam tőle és hiányzik. És én szívesen viszonoznám is, csak pont ez az, tartok tőle, hogy félreértik.

Régen egyik barátnőmmel elköszönéskor mindig megöleltük egymást, de aztán egy srác ránkszólt, hogy "Mi van, leszbik vagytok?" és azóta nem csináljuk...

Most van egy fiú barátom, aki sokszor megérint, de tudom, hogy nem akar tőlem semmit, és ez fordítva is igaz. Csak sajnos mindenbe mindent belemagyaráznak... Kizárólag fiúk mellett szoktam ülni (alig van lány az osztályban) és egyből összesúgnak a hátam mögött, hogy na biztos belezúgtam. Pedig a többi lány ugyanezt csinálja...

Meg van egy dolog, amit nem tudok hova tenni. A köszönéskor arcrapuszi fiúk-lányok között. Régen azt hittem, hogy ez már nagyon bizalmas kapcsolatot feltételez, de az egyik srác minden lánynak így köszön az osztályban, nekem is, pedig nem szoktunk sokat beszélgetni, sőt, tavaly megfigyeltem, hogy csak engem hagy ki a puszilkodásból. Nem tudom mi változott... Gondoltam, csak nem akar bunkó lenni, hogy engem direkt kihagy, de akkor tavaly is így lett volna. Ja, és van barátnője, szóval nyilván egyikünkhöz sem akar közeledni.

2012. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!