Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiúval egy romkocsmában,...

Tumbi kérdése:

Egy fiúval egy romkocsmában, már figyeltük egymást, de semmi több elindultunk a barátnőmmel és a haverjaival leállítottak minket, beszélgettünk és még aznap éjjel be jelölt. Hogy keltsem fel az érdeklődését? (sokban hasonlítunk)

Figyelt kérdés
.. 2 nap múlva visszaigazoltam és elkezdtünk beszélgetni, amúgy a horoszkópja ugyanaz mint az enyém (rák) és tök jól elbeszélgettünk a végére már meg is tetszett, mert olyan intellektuális.Most is szoktunk beszélgetni, de már nem olyan nagy érdeklődéssel mint pár hete.. de én szeretném ha ugyanúgy érdeklődne irántam... mit csináljak? Ő egyébként másik városba jár egyetemre de hétvégén mindig itthon van(elvileg)szoktuk egymást látni is, de soha nem jön oda, csak köszön.Én is írtam már neki.. én 16L ő 21F utalt arra amúgy, hogy tetszem neki, de már nem. Mivel kelthetném fel az érdeklődését újra?

2012. aug. 26. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:
hát mondd meg neki, legalábbis utalj rá mit akarsz, és nem tom mennyit beszéltek, de lehet kevesebbet kéne, hogy több legyen a téma, és hogy az eltelt idő alatt érdekelje hogy mi van veled :)
2012. aug. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!