Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy együtt akartatok aludni valakivel, akitől nem akartok semmit? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
fejtsd ki, hogy mire gondolsz együtt alvás alatt, nem egyértelmű:) csak aludni? :)
2012. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy agyban nem, de egy szobaban igen, meg egyetem alatt egy baratommal aki tenyleg csak barat volt es naluk aludtam egyszer, nem is tortent semmi, de eszunkbe sem jutott, legalabbis nekem nem...
2012. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha együtt akarsz aludni akkor dugni is akarsz vele.

Ha egymás mellett szeretnétek aludni akkor csak álmodozik az egyik, a másik meg kutyába se veszi.

2012. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gondolom úgy érted, egy ágyban. hát mondjuk úgy, h jó a srác, csak mondjuk nem akarok lefeküdni vele, meg semmi különös, viszont jó érzés úgy aludni, h átölel egy meleg test és van kihez odabújni... ilyen esetben el tudom képzelni.
2012. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!