Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy lány együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lány együtt alszik úgy valakivel, ha nem akar tőle semmit?

Figyelt kérdés

Együtt aludtam egy lánnyal, először csak feküdtünk egymás mellett aztán végül megengedte, hogy átkaroljam és úgy aludjunk. Majd másnap újra együtt aludtunk, akkor is megöleltem, simogattam kicsit a karját meg a hasát, de ennyi.

Ez jelenthet valamit, vajon van értelme próbálkoznom nála? Egyébként ne egy könnyűvérű lányt képzeljetek el, előtte sokat beszélgettünk kettesben és szerintem kölcsönösen megkedveltük egymást.

Közös társasággal voltunk nyaralni, csak korábban nem ismertük egymást. Másik városban lakik, de szeptembertől egy városban leszünk majd. Érdemes lenne már előtte valamilyen programot szervezni vele, vagy várjam meg a szeptembert?


2012. júl. 13. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,te ismered a lányt.

Én is szívesen aludnék a párommal,még akkor is ha még szexet nem akarok.Ha most összejönnék valakivel,szexet tuti nem engednék,de egy együtt alvás biztos jó lenne.

2012. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Ha tudtál úgy mellette aludni kétszer, hogy a hasának simogatásán kívül többre nem mentél, akkor nincs már esély.
2012. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést a jelenlegi barátom is feltehette volna 2 hónappal ezelőtt kb. :) A lány is akarhat valamit, csak nehezen mutatja ki. Én is pont ilyen vagyok, 1 hónapja vagyunk együtt barátommal. Keresd a lány társaságát mindenképpen (szerintem) ! :)
2012. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarna tőled semmit, akkor nem hagyta volna az ölelést, simogatást!

Keresd fel a csajt a nyár folyamán!

2012. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
magamból kiindulva egy lány nem alszik fiúval érzelem nélkül :) egyébként meg nem baj szerintem hogy két alkalom után a simogatásig jutottatok, mert így nagyobb élmény felfedezni egymást :) mindenképpen keresd fel!!
2012. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A ti helyzetetekben sztem bejössz a lánynak, főleg, hogy (nekem) a hasam az egy kicsit már intimebb terület, nem engedném hogy valaki akitől nem akarok semmit csak úgy simogassa.. de ez én vagyok :) 16/L
2013. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
minimum ujjazás dikk amugy csak viccelek de azért egy kis puszikát adhatsz a szájára legközelebb :dddd
2013. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!