Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizáró ok ha egy fiú rossz kedvű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok ha egy fiú rossz kedvű?

Figyelt kérdés
Azon jár az agyam, hogy azért nincs -e senkim, mert mostanában állandóan a világfájdalom tükröződik az arcomról. Nem tudok őszintén mosolyogni, és elég sokszor tör rám a szeretethiány, pedig sok haverom van, de mégsem érzem magam jól. A külsőmmel nincs gond, mert helyes vagyok, viszont tényleg mostanában nem vagyok valami vidám ember és ez látszik, ami taszító lehet. Ha lenne egy lány aki tényleg szeret, az megoldana mindent. Viszont mivel így biztos nem fogok senkinek kelleni, ezért ez egy ördögi kör. Igaz?

2012. szept. 10. 14:53
 1/5 ASOT ***** válasza:

Igen ezaz életkedvtelen kép kifejezés amit kifelé mutatsz ez lehet ugymond "visszatartó"


Ugyanis ha köbö 2 egyforma srácot veszünk, akik normálisan néznek ki és tényleg legyenek nagyon hasonlóak


szerinted melyikhez mennének oda a lányok??

Aki mosolyog vagy aki mogorva meg mint aki egy világfájdalom.

2012. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz.
2012. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne ettől megszabadulni? Próbáltam már nem rossz kedvű lenni és ellenállni ennek az egésznek, de az lett a vége hogy bunkó lettem és nem foglalkoztam semmivel, és nem azt a hatást értem el vele amit akartam, tehát nem lettem boldogabb, ezen kívül egyik este rám tört ez az érzés és sírva aludtam el.
2012. szept. 10. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd magad körül pozitív emberekkel és hanyagold esetleg szakítsd meg a kapcsolatot az energia vámpírokkal. Na meg a sport teljesen jó az ilyen borúlátáskor, tapasztalatból mondom, hogy ha kiadod magadból a feszültséget, akkor teljesen felszabadulsz tőle. Nem tudom, hogy van-e oka a rossz kedvűségednek, ha van akkor először is azt kellene megoldani. De alapjában véve pozitív, optimista a személyiséged vagy ez csak egy ilyen fázis?
2012. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ilyen fázis.
2012. szept. 10. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!