Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rossz szájhigénia kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rossz szájhigénia kizáró ok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem szoktam túl gyakran mosni a fogaimat ezért eléggé elromlottak. A szám nem szokott büdös lenni, ha annak érzem akkor veszek be egy rágót. Nincs sok rossz fogam, hátul van pár lyukas, meg elől az egyik(a szemfog és a középső fog közötti) eléggé szét van rohadva, de ezen kívül a többi jó. Nem igazán volt még kapcsolatom, de lehet én vagyok béna és nem emiatt, de azért megkérdezem hogy fiúk, nálatok ez sokat számít? Kizáró ok ha egy lánynak nem hófehérek a fogai? Igazából olyan barátom se volt akinek nem voltak szépek a fogai, szóval tényleg bizonytalan vagyok.

17/L


2012. aug. 19. 00:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Nálam nagyon sokat...én a fogakra gerjedek valamiért "elképzelem" egy szép szájban a farkamat vagy ahogy bele élvezek (vagy rá) azokra a szép fogakat...szerintem igen kizáró ok. 19/f
2012. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hófehérnek lennie a fogának, de én nem tudnék egy olyan lánnyal csókolózni akinek rohadnak a fogai.:S Nálam abszolút kizáró ok, a hiányos szájhigiénia. De ezzel nem bántani akarlak persze.
2012. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

"A szám nem szokott büdös lenni, ha annak érzem akkor veszek be egy rágót"


Ennyi a lényeg a többi nem érdekel,egy normális pasi nem a fogba szeret bele úgysem.Persze azért ne úgy nézzen ki egy csajnak a fogsora mint egy rossz csövesnek de a te fogsoroddal a leírtak alapján nincs komolyabb baj

2012. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szétrohadtak a fogaid b@szki hisz beleakad a kolbász meg minden. Szétszakíccsa a farkamot. Vegyél műfogsort.
2012. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát pedig én a mosolyba szeretek bele :)

pl ebbe a mosolyba ki a f*szom nem szeretne bele?:D

[link]

2012. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A rossz szájhigéne, rossz fogakat eredményez, a rossz fogak pedig rossz szájszagot. A rossz szájszagot megérzi a másik fél, a rágó ezt nem veszi el, és szabályosan émelyeghet, amikor csókolóztok. Nem sok időt vesz igénybe reggel, és este egy fogmosás, és esetleg szájvíz használata. A fogorvos meg nem egy texasi láncfűrészes, oda minél előbb el kell menned, különben szépen sorban kihullanak a fogaid, vagy beszarsz a fájdalomtól, amikor bedurran az egyik. (szó szerint)
2012. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kizáró ok. Egy lánynak legyen szép a mosolya is. Ez mondjuk rohadt fogakkal necces. De könyörgöm, nem a középkorban élünk. Menj el egy fogorvoshoz, majd rendberakja neked.
2012. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fogorvos a környéken, vagy mi? Szerintem nem emiatt nincs kapcsolatod, hanem más is hibázik, ha "nem túl gyakran mosod a fogad". Zuhanyozni például szoktál?
2012. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mosol fogat gyakran és rendszeresen?
2012. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

am ez a dolog szerintem olyan mint egy indikátor, a hozzáállásodat tükrözi nagyon sok dologhoz. talán olyan dolog is bennevan a kalapban, ami miatt nincsen kapcsolatod, meg nem is volt. gyökeres változásra van szükség :)

tiszteld magad, a tested, tartsd karban, és jólesz

2012. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!