Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkat zavarja, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat zavarja, ha egy nőnek a feneke, vádlija, combja vastad, kövérkés?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, tudom...

A lényeg az az, hogy milyen belülről! De azért mégiscsak számít valamennyit a külső. Titeket zavar, ha egy nőnek nagyon hájas és vastag a feneke, combja és a vádlija??

Sportolok, de az a baj, hogy mégis ilyen hájas!

Táplálkoozásomra is figyelek, húst sem eszem (csak a csirkét szeretem), sok zöldséget és gyümölcsöt eszem, csak vizet iszom. Édességből és egyéb szénhidártból is csak mértékkel eszem, de mégis ilyen vagyok...

Fiúk, titeket zavar ez? (a felsőtestemmel nincs gondom)

Ha valaki kér képet, annak privátban küldök!

Köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 10. 15:34
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*vastag
2012. szept. 10. 15:36
 2/24 anonim ***** válasza:
Küldhetsz. Nem minden esetben zavar.
2012. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Fülünyúl ***** válasza:
Én is megnézném, hátha tudok tanáccsal szolgálni.
2012. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
én kérek képet! :) amúgy nem tudom,k lány vagyok, de sok pasit ismerek aki szereti a húsosabb nőket :) meg sok olyan barátom is van akiknek a párjuk kövérkésebb nő és sokkal boldogabb a kapcsolatuk mint a tökéletes alakú ismerőseinknek:) szóval nyugodj meg:))
2012. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem én, hogy olyan nagyon hájas lehet ha sportolsz! De küldhetsz képet és megmondom zavarna e!
2012. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Légyszíves küldjél nekem is. Én amúgy kifejezetten szeretem az arányosan telt nőket, ami neked lehet, hogy idomtalan, az másnak még talán belefér.
2012. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

akkor kb. 10 perc és átküldöm, csak még nincs feltöltve.


egyébként nem azt mondom, hogy annyira nagyon kövér, inkébb csak hájas...

2012. szept. 10. 15:40
 8/24 SeoToX ***** válasza:

Engem nem zavar ha egy bizonyos határon belül van :)


Küldj egy képet, és válaszolok.

2012. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

de az a baj, hogy én NEM arányosan vagyok telt! a derekam az vékony, de a lábam meg...

na, akkor töltöm a képeket! :) pár perc!

2012. szept. 10. 15:42
 10/24 anonim ***** válasza:
ide is küldhetsz
2012. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!