Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a szülőt miért zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a szülőt miért zavarja, hogy a 19 éves lánya 1 éves kapcsolatban szexel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 11:41
 1/5 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Néhányunk nehezen fogadja el, hogy a gyermeke felnőtt...nagyjából ennyi. Majd hozzászokik! :)
2012. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Sokan addig akarják megtartani a kicsi lányukat kicsi lánynak, ameddig csak lehet. Majd szépen lassan elfogadják, hogy a "gyerek" felnőtt...
2012. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És most el is tiltott minek egymástól anyám. Szerintetek mit csináljak? Pedig védekezünk is rendesen. Terhes sem lettem, meg semmi. :(
2012. szept. 8. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagy, felnőtt. Állj a sarkadra, és határozottan mondd meg anyudnak, hogy már felnőtt vagy, nem kell féltenie téged a szextől. Ha tiltakozik, akkor mond hogy akkor odaköltözöl a pasidhoz és aztán nézhet. Amúgy is, mi köze van hozzá, hogy te 19 (!) évesen szexelsz a pároddal? Kb semmi. Én nem gondolom, hogy az ilyet meg kellene osztani anyuval. Na jó, talán azt el kéne mondani, amikor elveszted a szüzességed, na de miért tiltja a saját felnőtt lányának a szexet?! Vagy egyetemre jársz, és félt téged, hogy babád legyen, mert akkor fel kellene adnod az egyetemet? De ha védekeztek akkor nem értem, hogy miért akar téged megfosztani a szex örömétől. Talán túl hangosak vagytok?
2012. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem ezeket a szülőket. A tiltás ellenére úgyis tudsz vele találkozni ha akarsz, illetve ha ragaszkodtok egymáshoz.

A szülőnek mindig a gyereke a legfontosabb, és a legtöbb anya meg akarja védeni a gyermekét azoktól a baklövésektől, amiket ő követett el fiatalkorában. Csak a védelem nem mindig célravezető, hiszen az élet kemény, és át kell esni bizonyos dolgokon, hogy felnőtté váljunk :)

2012. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!