Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha láttok egy lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha láttok egy lányt aki sportosabban öltözködik akkor őt egyből egy havercsajnak képzelitek el vagy van akinek ez bejön?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ha jó a teste..
2012. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
nekem
2012. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gelazso ***** válasza:
80%

bejön, meg kimegy..:-))

nekem csak sportos lányok tetszenek.öltözködésben és kinézeteben egyaránt.

csak nem lesz egy löttyedt barátnöm?

2012. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Én kifejezetten szeretem a sportos lányokat és herótom van a festett cicababáktól. A sportos csajok vagányabbak, jobb közös programokat lehet velük csinálni és értelmesebb dolgokról beszélgetni. Sportos lányok hajrá!
2012. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem... én sportosan öltözök és soha nem a havert látják bennem hanem sajnos mindig beközlik hogy a p.ncit.

Pedig jobban örülnék ha haverságot akarnának.

Így nem kapják meg egyiket sem.

2012. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy a sportos öltözködés alatt mit értesz? Mustárral lezabált fehér póló, adidajdas susogós mackó alsó-felső, krokodil papuccsal zoknis kivitelben? Mert akkor haver, vagy az se. Vagy feszülős sztrecs/cica nadrág edző trikó meg futó/sport/lapos talpú cipő? Akkor anyám, de iszonyatosan szexi ez a nő!
2012. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én biztos nem csak azt látnám benne. :D

24/F

2012. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz sportos alatt. :D

Igazából nekem majdnem édesmindegy, mit hord egy csaj, ha ápolt, bár mondjuk ha valaki nagyon hivalkodó (állandóan tűsarok, műkörmök, melle kibuggyan), akkor nem érdekel igazán.

Van, aki a sportost úgy értelmezi, hogy cicanadrág, csöcsemelős pink top, na hááát ööö. Nem, kösz. :DDD


Nekem kifejezetten gyengéim a sportosabb lányok, sőt, nagyon bírom azokat, akik egy túranadrágban vagy férfi bermudában/alsónadrágban és egyszerű pólóban/fiú kapucnis pulóverben is áthatóan nőiesek tudnak lenni.

Ma délelőtt például láttam egy ilyen lányt a campuson, lófarokba kötött, nemtökrövid hajjal és hát, hja... bejön! Nem riszálta a seggét, olyan laza is volt, de áradt belőle, hogy 100% CSAJ!!! :D

2012. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is tetszik, akkor csak pluszt ad a "havercsajos" öltözködés.
2012. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!