Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha egy ismeretlen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha egy ismeretlen lány megbök és vissza bök és még így egypárszor. Akkor elvárjátok hogy a csaj írjon rátok és a ha igen akkor mi tűnne nem nyomulósnak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Legalább vasvillával bökdösitek egymást?
2012. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a bökés már önmagában nyomulás és gáz facen nyomulni "ilyen formában".
2012. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én ha egy lányt megbökök.akkor az a hüvelyénél lesz,és a fa**mmal tenném.. én ilyen hülyeségekkel foglalkoznék -.-
2012. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TOMAtm ***** válasza:
100%
most komolyan ilyen kis szánalom gyökér vagy h egy hali-t nem birsz irni neki?????ő már vette a fáradtságot és rádbökött....legyél már férfi ne csak egy kis pöts és irj rá.
2012. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"legyél már férfi ne csak egy kis pöts és irj rá" ASD ASD xDD
2012. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyon gáz

te ezt komolyan veszed ?

komolyan mondom inkább élnék a II-világháborbúban..

Mint ebbe a sza*rba.. fészpö.cs meg májvip meg még mit tudom én...nagyon cink

nacső

f*szom eszperánto ez berretta

told a dzsókat orrba szájba

2012. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A böködés kur­vára nem jelent semmit. Ha van mit írnod neki, akkor írj, ha nincs, akkor hagyd a francba, de ne bökdösd. Ami neten történik, azt sosem szabad komolyan venni, és sosem szabad túlgondolkodni.
2012. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!