Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ártatlanság lehet érdekes/v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ártatlanság lehet érdekes/vonzó egy férfi számára?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ha egy lány mondjuk visszafogott, kis ártatlan. Ettől függetlenül intelligens és vicces, csak nem egy nagyhangú, hanem egy kedves, szerény lány. Ez érdekelheti a férfiakat? Tetszhet nekik?

2012. szept. 10. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene.
2012. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TOMAtm ***** válasza:
92%
igen nagyon is!!kevés van belőlük,manapság a nők nem úgy főznek mint a nagyanyjuk hanem úgy isznak mint a nagyapjuk.ettől lesz értékes egy rendes csendes normális lány manapság.
2012. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ilyen lányokat.. :]

20/F

2012. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ez az egyetlen "jó" tulajdonsága a lánynak, az régen rossz.
2012. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon vonzó dolog, de ezt ők is tudják, sokszor a legkevésbé sem ilyen lányok bújnak ebbe a külsőbe, hogy mégtöbben csorgassák rájuk a nyálukat
2012. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok,de sajnos azt vettem.eszre,hogy a fiuknak.inkabb a nagyhangu kicsit p*csas lanyok jonnek be:(
2012. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy van, akinek tetszik, mert eszembe jutott, hogy ezt talán unalmas lehet egy férfi számára vagy kevésbé érdekes/vonzó, mint egy nagyhangú, belevaló lány. De egyébként nem az ártatlanság az egyetlen "jó" tulajdonság. Ártatlanság mellett kedves, vicces, szerény, intelligens, barátságos, segítőkész is. Utolsó válaszoló: na igen.. ezért is lettem kíváncsi, mert az eddigi tapasztalatok alapján én sem voltam teljesen meggyőződve erről a dologról..
2012. szept. 12. 21:46
 8/11 A kérdező kommentje:
*ez talán
2012. szept. 12. 22:11
 9/11 anonim ***** válasza:
kinek a pap... nem vagyunk egyformák szerencsére
2012. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem CSAK az ilyen lányok, nők érdekelnek.
2012. szept. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!