Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt modnta egy ismerösöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt modnta egy ismerösöm, hogy a lányok elvárásai a fiuk felé röhejesek, ez tényleg igy van?

Figyelt kérdés

3 dolog?


- legyél

- jó

- pasi


2012. szept. 10. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igaz
2012. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én srác vagyok és ezt tapasztaltam. :)

20/F

2012. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sztem hülyeség..


Ízlések és pofonok, nem minden a külső. A normális lányoknak a belső sztem fontosabb, csak a pénzéhes hűdejóvagyok egómanó csajoknak számít 90%ban a külső és 10%ban a pénz, illetve ugyanez csak fordítva :)


22f

2012. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jha mert biztosan te jol nézel ki
2012. szept. 10. 22:47
 5/13 anonim ***** válasza:
A felszínes lányoknak talán. De úgy gondolom a többségnek a személyiség illetve a kisugárzás sem lényegtelen. Ez is csak egy általánosítás, ennél összetettebb dologról van szó.
2012. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Saját magadnak sosem fogsz megfelelni, hibát meg mindenkiben lehet találni... Egyszerűen meg kell találni azt a valakit, aki elfogad úgy ahogy vagy.. Én is tele vagyok hibákkal és nem is vagyok egy alfahím, jó nyílván be kell gyere a csajnak külsőleg is különben nem érdekled. DE , ez fordítva nem így van szerinted???? Ha nem jön be a lány külsőre leszarod, mellette hiába olyan k*rvajófej meg jó társaság ami 5 jó csajt is felülmúl leszarod.. A lányoknál is hasonló a helyzet hogyha nem vagy EGYÁLTALÁN az esete, akkor leszarja hogy te ilyen meg olyan kedves vagy alapból, el se juttok az ismerkedésig.
2012. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem mindig a srác belsője fog meg.. :)

De ha a külsőt nézzük a szeme a legfontosabb..

De am.. sztem egyénfüggő. :))

/l

2012. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

- legyél

- mindig

- hűséges



Ez tényleg nevetségesen hangzik! :D

2012. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

legyél:

185cm,szélesebb legyen a vállad mint nekem

normál,átlagos testalkatú,ne pálcikaember ez a fontos

normális munkahely

különélés a szüleidtől

szeresd ugyanazokat a filmeket,sorozatokat,könyveket mint én

szeresd az idegennyelveket

ne legyél sóher virágot venni,meglepni bármivel

ne legyél sóher meghívni egy italra/moziba

ne legyél önállótlan

legyen normális fogsorod

soroljam? :DDDDD

2012. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja a susosgós és a kockásnadrág kimaradt..azt ne hordj..és béna futócipőt se,és ne hord a nadrágot tüdőig felhúzva...stb stb
2012. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!