Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne árnyékoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne árnyékolják be a régi csalódások az új kapcsolataimat?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel tök boldogan elvoltam, másnap meg agresszíven lerázott mint valami őrült zaklatót.


Most ismerkedtem egy másik lánnyal és végig össze volt szorulva a gyomrom és úgy viselkedtem mint valami leszídott gyerek mert bennem volt az előző rossz élmény.


2012. szept. 10. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak. Tanulj meg egyedül élni, ismerd meg magad, utána add ki magad másoknak. Ne ezek az élmények határozzák meg azt, hogy ki vagy. Ha biztos vagy benne, hogy te normális voltál, akkor röhögd ki a hülyét, aki így viselkedett és menj tovább. Ez fiatalon még nehéz.
2012. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi a normális.

Most egy lányszobában közös filmnézésből mit lehet kihozni? Én vagyok a hülye, hogy várom a folytatást? Vagy ez csak egy egyszeri alkalom és kész. Esetleg egy profi orgiát is tudna csapni ebből a szituációból, csak én vagyok bénafasz? Vagy mégis mi? Olyan mintha nem tudnék járni ember létemre.

2012. szept. 10. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye,hogy várod a folytatást. Má' mondtam!
2012. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapból rosszul állsz hozzá. A kiszemelt csajt, mint látom felmagasztalod, és még 1 szót se váltottál vele máris azon jár az eszed hogy hol és mennyiszer fogtok dugni. Lásd lányszobás filmnézés.


Ad 2, miért hasonítod magad máshoz? Azért mert más orgiát hozna ki a dologból semmivel sem jobb ember.


Túl komolyan veszed ezt az egészet. Azért mert megnézel valakivel egy filmet még nem kötelező vele ágyba is bújni azonnal. Játssz egy kicsit vele, légy egyedi és különleges ne olyan sablonos mint mások.


Amúgy meg ne tervezz. légy spontán és magabiztos. Ne vállalj be olyat amit nem szeretnél és ami a komfortzónádon kívül esik, csak azért nehogy a csaj rossz szemmel nézzen rád.


Sok sikert!

2012. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!