Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha küzdök a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha küzdök a régi énem visszatérése ellen, ami csak hátráltatott a lányokkal való ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Régebben érzelmes, jó fiú voltam, de a sok-sok tapasztalat után valahogy a lányokkal szemben bunkóbbá váltam, persze ezt nem úgy kell érteni, hogy megütöm őket vagy ilyesmi, hanem inkább úgy, hogy lesz@rom őket, megmondom a sjaát véleményem, nem járuk a kedvükben és, ha akarnak valamit nem teljesítem. Képes vagyok megváratni is őket és sokszor inkább nyűgnek érzem, hogy folyton rajtam lógnak, szinte már rajonganak értem a lányok, mióta ilyen más jellemem lett, fura mód.


De igazából a net az nem okés, élőben még mindig nem tudok és lehetőségem sincs ismerkedésre lányokkal. Túl büszke vagyok a régi énemhez képest, hogy megalázzam magam úgy, mint régen, amikor haverokkal nyíltan odamentünk lányokhoz ismerkedési szándékkal és többnyie bukás lett a vége, nem is egyszer aláztak meg. Én többé nem akarok ilyen lenni és nem is szoktam élőben leszólítgati lányokat már amióta megváltoztam. Most jó érzés, hogy neten van folyamatosan 2-3 lány rajongóm és bár többségük távol él tőlem, akkor is sikeresebb vagyok most a lányoknál, mint a régi énemmel.


2012. aug. 25. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:

a neten vannak rajongóid?

gondolom ezeket meg sem dugtad.

ha meg nem megy az utcán ismerkedés,akkor semmit nem tudsz.

az az alap,ha az nem megy,akkor olyan vagy,mint aki futni akar,de még járni sem tud.

szóval a régi éned teljes mértékben ott van.

a felvett új szerep meg egyenlőre-amíg oda nem mész élőben idegen csajokhoz-szorítani fog.

egy teljes belső átalakulás minimum 2 év.

amúgy meg neten az óvodás kis töketlen bu-zik tolják a csajozást.

2012. aug. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyird ki a régi éned. ne gondolkodj ha meglátsz egy jó nőt hogy mitszol ha odamász hozá meny oda . ne légy rendes akor nem használki ha szingli és tetzsel neki akor is fog veled dugni ha nem veszelneki semit mert tetszelneki ha meg nem akor lehet hogy a baszásig nem jutsz el
2012. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég esetlen lehetsz.

Ha naiív lekezelő kis pic$ákkal kezdtél régen az egy dolog. Valahol ők is lehetnek normális emberek, csak most még hülyék és éretlenek. Ha tahó vagy akkor el fogod taszítani magadtól az értékes lányokat is!

Olyan ez mint a háborúban az azonosítás. Lehet hogy azonosítatlanul mindenkit kinyírhatnál, de a baráti tűz mocskos egy dolog, ellenben ha azonosítod az ismeretlen célokat akkor időt veszítesz és kockáztatod az előnyödet illetve megadod az esélyt hogy ha mégis ellenség akkor te húzd a rövidebbet. Sajnos ez így működik, de meg kell tenned, mert többet veszíthetsz az agresszív elvakult hozzáállással.

Az a te gyengeséged hogy ismerkedési szándékkal mentél és pofára ejtettek. Nem voltam ott, de ha egy lány azt érzi hogy dugási szándékkal akarsz ismerkedni akkor pofára is fog ejteni. Lehet hogy nem voltál túl megnyerő, van ez így. Lehet hogy teljesen normálisan utasítottak el csak te élted meg ilyen véresen. Alázat kell átértékelni a történteket és megvizsgálni a saját tetteid szentségének valósságát és jogosságát!

Kezdj idősebb csajokkal ha a korosztályod neked nem nyerő! Mindenre van orvosság és megoldás de az nem az ostoba elvadulás!!!

27F

2012. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 20:08


Kisfiús alkatom van, kisifús pofával. A saját korosztályomnál még inkább esélytelen vagyok. Akinek bejövök azok buta kis tini lányok.

2012. aug. 25. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 20:33


Azok a legjobbak! Feszes tinipunci kőkemény cici, és sok nagyon értelmes is van köztük, emellett formálhatóak és befolyásolhatóak is. :)

2012. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!