Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozás, Önbizalom növelés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás, Önbizalom növelés, félénkség ellen valami, csajozás utcán hogyan?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy szeretném komolyba elkezdeni ezt a csajozás témát. Eddig nem igazán volt rá szükségem mert csajok meg találtak maguktól kivétel amikor nem :D. De az a bajom hogy azok olyanok is voltak.1 évet se birtak ki az ilyen kapcsolatok. És most már jó lenne be vonzani valami fiatal kis aranyost nem pedig fiatal kiéltet és társait.Az ismerkedések elején elég "merev" :D feszült,zavarban vagyok. És nem vagyok valami nagyon közvetlen se. És ez véleményem szerint inkább taszitja azokat a tipusú lányokat melyek nekem kellenének mivel még nem ismernek valójában és előre elkönyvelnek valahogy. Persze ha azt látom hogy jól érzi/érzik magát/magukat a társaságomban akkor én is megkönnyebbülök, megnyilok. Szóval szivesen látok minden hasznos tippet ötletet tanácsot.


Remélem lesznek válaszok amik rajtam kivül még jó sok férfi társamnak segithet :)


Köszi


2012. szept. 11. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

ez is olyan mint minden más az életben, nehéz belekezdeni, de minél többet csinálod annál jobban fog menni.


szal egyszerűen cask randizgass, még ha be se jön a casj akkor is menj el vele, tapasztalatnak jó lesz, aztán egyre lazább leszel :)



ha meg önbizalom kell, királynak akarod érezni magad:D, akkor adj fel minden jóindulatod, kedvességed, (persze ez inkább csak szerep legyen) csinálj néhány ilyen köcsögebb dolgot, persze olyat amivel nem ártasz másnak.


egy példa, van ilyen bombás óvszer, ilyen kis papírdobozban van, rá van írva hogy : "Robbanj rá!" és alatta h számom, ide tod írni a telszámod, osztogass ilyeneket a csajoknak az utcán :D, esetleg magadnak is gyárthastz ilyen cuccot, ha nem tudsz szerezni, kicsit paraszt dolog, de ha rászánsz egy délutánt, és belejösz hidd el lesz öbizalmad:D


amúgy ne kérdezd honnan lehet szerezni, én egy csajtól kaptam iylet :P :D

2012. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
beszélgess sokat lányokkal, eleinte akár olyanokkal is akikre te is max barátként tekintsz és a tapasztalatok miatt, mivel gyakorlatot szerzel lazább leszel a későbbiekben azzal is aki tetszik :)
2012. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó az irány amit követsz;) Szerintem amúgy nem veled van a probléma, hanem az ismerkedési szokások eltorzultak nagyon. Ha valakihez odamész az utcán az zaklatás, a buliban meg csak a "kiélt" lányok járnak, tehát ez felejtős. Egy jó alternatíva lehet, hogy ismerőseid ismerőseivel próbálkozol. Ezért szerencsés ha sok lány barátod van:)
2012. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

na igen ez a baj, hogy nincs valami sok csaj barátom. diszkóban csajozás normális kapcsolatra az véleményem szerint is alapból felejtős. ezért gondoltam a különböző utcai technikákra. "szia bocsi meg tudnád mondani hol van ez és ez, hogy jutok oda" vagy boltban, árúházban a "nem tudom el dönteni melyik terméket vegyem te melyiket ajánlanád?" és akkor innen rávezetni a témára :)

Eltorzultak a szokások az biztos. meg hát a csajoknak egyre nagyobb része nagyobb flegma bunkó mint egy srác. És akkor ott vagyok,hogy keresem a helyet ahol lehet még normális aranyos rendes csajt találni. Aki azért otthon is csinál valamit nem csak döglik egész nap, vagy esetleg néha napján nagy nehezen megmozditja a popóját. Egy rántottát legalább megtud csinálni mert az már nagyon gáz ha nem, mert én is megtudom sőt még jóval többet is, de manapság akad lány aki ezt is elbénázza. :))

2012. szept. 11. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Pasikódex -> csak olyan csajokkal barátkozz kinek gyönyörű barátnőik vannak.
2012. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most leírtad A tökéletes lányt, de szerintem sajnos ez már csak legenda. Az utcán beszélgetésbe elegyedéssel az a probléma, hogy az addig rendben van, hogy megkérdezed mennyi az idő vagy hogy mit merre találsz, de utána ha egy személyes témára térsz át, és felőle érdeklődsz, az túl nagy ugrás. Hiányzik az átvezetés. Meg ha utcán szólítasz le valakit az nagy valószínűséggel nem az általad leírt tulajdonságokkal rendelkező lány lesz hanem egy ribi, aki kiröhög:S Én még mindig a lánybarátnők lánybarátnőire való nyomulást tartom a legegyszerűbbnek, mert ott van kapcsolat, és mivel van közös barátotok, ezért valamilyen szinten ez azt sugallja, hogy megbízhat benned a lány, és talán nyitottabb lesz. Utcán ismerkedéshez nagy bátorság, kell ráadásul teljesen véletlenszerű, hogy a lány személyisége milyen, míg ha havercsaj barátnőjénél próbálkozol, ott előtte kipuhatolhatod hogy egyáltalán illene-e hozzád belsőleg is.

Ha valami módszer birtokába jutsz, akkor írd majd azért meg nekünk is:)

Az előző előtti kommentet is én írtam de nem tudom hányas volt:P

2012. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kuzd le a felenksegedet. Legjobb modszer ra ha idegen csajokhoz mesz oda es probalsz beszelgetbi veluk. Ha nem jon ossze se gaz, de legalabb tapasztalatot szerzel es az jo, mert gyakorlas teszi a mestert. Az elso ilyennel nekem a szivem a torkomba dobogott es alig birtam megszolalni aztan mar siman tudok beszelgetest kezdemenyetni csajokkal. Igy megy ez, sok sikert baratom!
2014. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csà Tesò

Hajrà,csinàld,egy kettő,egy làny nem egy sàrkàny,ezt jòl vèsd az eszedbe,addig csinàld,amìg nem megy,de van egy tippem,amivel biztos a siker. Ha a lànyok csapatban vannak,csatlakozz hozzàjuk,biztos,hogy az egyiknek nincs baràtja ès tetszik neked.

2018. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!