Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testépítés vs. Csajozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testépítés vs. Csajozás?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy miután elkezdtetek kondizni, és esetleg valami eredménye is lett, utána miben hogy változott? gondok itt random szemezésre, leszólításokra, kocsmában ismerkedésre, ismerősökre, meg úgy általában a környezetekre. Történet, bármi jöhet. Egy kis motivációt gyűjtök. (Bocsi ha kicsit nyakatekert lett.)

2012. szept. 7. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
76%
Majd mondják, hogy nem ettől függ de ez nem mindig igaz. Én pl a szüzességemet azért vesztettem el mert a csaj benedvesedett a testemtől mint utólag kiderült. Ha nem így nézek ki akkor szóba se állt volna velem:D
2012. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim válasza:
88%
csajozásterén nem sok minden történt max annyi hogy megnéznek azért a "szebb" csajok is. De viszont nem volt semmi önbizalmam mindig azon gondolkoztam hogy jajj hogy menjek oda a csajhoz meg jajj mit fog mondani... mostanra a felesleges energiámat elvette a kondizás és nem hogy jobban is nézek ki de még nem is izgat az ha nemet mondanak. Tehát azt mondom neked hogy kezdj el minnél hamarabb mielőtt megőszülsz :)
2012. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
76%

ha másra nem is, de arra jó, hogy en kössenek beléd uton utfélen...

ha ki vagy b*szva tökmindey, ohgy csak felfújva, vagy tényleg rendesen eddzve, nemkötöszködnek annyian, és egyfajta tekintélyed lesz.

sajnos ez amgyarország, külsőségeken mulik minden.

2012. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
83%

Testépítés= több csaj, és még annál is több r*bi. Ha meg valaki tényleg normálisan csinálja és már egy ideje nyomja akkor az inkább a testépítéssel foglalkozik amíg el nem éri a kívánt eredményt és csak utána a csajozás,de akkor sem rájuk fogja szentelni az idejét. Amúgy a legjobb benne hogy nagy önbizalmat ad főleg mikor először látod magadon a fejlődést, először dicsérnek meg. Sok sikert hozzá!


21/F

2012. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
42%
2012. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig biztatásokat. De még jöhetnek anekdoták nyugodtan :D
2012. szept. 9. 12:27
 7/90 anonim ***** válasza:
91%

Nem írom, hogy ez nem számít inkább hogy nem CSAK ez számít :D

Pl. az utcán te is inkább megnézel egy jó csajt, mint egy olyat, aki egy vaddisznóra emlékeztet, nem? A lányok is így müködnek: ha valakinek jó a teste, persze, hogy jobban megnézik, és ha odamész, kisebb az esélye, hogy elküldenek. De a neheze csak ez után jön, amikor meg kell mutatnod, hogy jófej vagy, és nem csak kihasználod (ezért nem irigyellek titeket :)).

Bocsi, hogy lányként írtam, de ez is egy álláspont :)))

2012. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
60%
Igazabol nekem semennyire nem szamit h kigyurt legyen a pasi:D sot ha latok egy egy ilyen peldanyt arra fondolok h nem is kezdenek vele mert tuti sok a ribi aki ra akar maszni es kell a fenenek egyilyen pasi...ellenben nektek tetszik egy izmosabb sportosabb csaj ?:D csak kerdem mert en edzek mint no es ilyen rubint reka felere gyurol kicsit kevesebb izommal de olyasmire.az bejovos?:D mert szerintem gyonyoru*.*
2012. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 A kérdező kommentje:
Még szép hogy tetszik, ha egy lány foglalkozik magával :)
2012. szept. 16. 10:28
 10/90 anonim ***** válasza:
93%

öregem, ha neked kigyúrt test kell ahhoz amutatványhoz, hogy nőd legyen, akkor rossz útra tévelyedtél....én 169cm/62kg vagyok, se nem magas se nem izmos, és gimi 1. osztály óta mai napig 3x annyi lány ismerősöm volt mint fiú, mert alapból jobban megértetem magam velük, jobban tetszik az élethez, emberekhez való hozzáállásuk mint a mai fiú tinédzsereknek akik arra büszkék hogy behánytak a templomkertbe vagy képesek beleverni ököllel egy közlekedési jelzőtáblába mert kemények...


Ha én leakartam venni egy nőt a lábáról, akkor az eszemet dobtam be nem a vádlimat :D ma is van barátnőm, és őt se úgy szedtem fel hogy izmaimmal hencegtem fészbúkon

2012. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!