Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SoS! Esacelle tablettát kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SoS! Esacelle tablettát kéne bevennem 1 órán belül , ma sikerült megvenni? Végig bogarásztam a tájékoztatót de sehol nem láttam hogy evés előtt vagy után kell bevenni. Lécyves gyorsan segítsen valaki

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, azért nincs ráírva.
2012. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 menta34 ***** válasza:

anna98, az azt jelenti, hogy 14 éves vagy? húha.


A tájékoztatók lényege, hogy minden fontos információ benne van. Ha valami nincs benne, akkor az nem fontos :)

2012. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegy mikor veszed be, csak az a lényeg, hogy mindig azonos időben!
2012. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még mindig jobb hogy 14 évesen beveszem minthogy terhes legyek.. nem igaz? köszönöm a válaszokat:)
2012. szept. 11. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Tök mindegy, hogy evés előtt vagy után veszed be.

2. 14 évesen nem kellene szexelni.

3. ha már szexelsz, akkor nem ártana kotont használni, és nem 72 órással tömni magad, aztán csodálkozni, hogy szétcseszi a hormonrendszered.

2012. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
használtunk kotont, csak sajnos kiszakadt.... 2 éve vagyok együtt a barátommal...
2012. szept. 12. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!