Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 175 cm magas 18 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 cm magas 18 éves srác vagyok. Ti melyik sajt választanátok a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés
van 2 lány akik össze akarnak jönni velem, egyformán jól néznek ki, de az egyikőjük magasabb nálam, kicsit erőszakos stílusa van, a másik lány alacsonyabb kicsit nálam, kedves, aranyos, de nem annyira jó kedvű, vidám mint az első
2012. szept. 10. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a trappistát!
2012. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Melyik sajt?

Camembert

2012. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te idefigyelj,


haa itt többségében olyan választ kapsz, hogy az egyest, vagy a kettest, akkor majd azt választod?


Ez nem így működik. Ismerkedj mindkettővel és egy idő után érezni fogod, melyikőjük vonz jobban. Az ismerkedés alatt nem azt értem, hogy húzd meg mindkettőt, és majd kiderül, hanem a személyiségüket próbáld meg jobban kitapasztalni 1-2 közös programmal.

2012. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az anikósajtot szeretem! Nyammi.
2012. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Roquefort!!!
2012. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a karavánt
2012. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!