Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le akarok vele feküdni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarok vele feküdni. Hogyan tálaljam ezt neki?

Figyelt kérdés

Bejön egy srác, szerintem én is neki, és le akarok vele feküdni. Szerintem kapható lenne rá, de hogyan mondjam el neki? XD

16L


2012. szept. 11. 15:32
 1/8 anonim válasza:
31%
Hát még nem is jártok és már ezen gondolkodol??Ez érdekes..Ha nem is jártok még csak szexelni akarsz vele akkor annyit is érsz majd a szemében!!
2012. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már nem kell ahhoz sok,hogy járjunk.
2012. szept. 11. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nemkell neki tálalnod csak egyszerűen ha ő nem kérdezi meg tőled hogy akarod-e csinálni akkor mond meg neki egész egyszerűen hogy te akarod azt ennyi.
2012. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nehogy megmondd neki konkrétan, hívd el valahova pl írj neki unatkozom nincs kedved meginni egy sört és intézd úgy hogy kettesben legyetek vagy kísérjen haza ilyesmi. aztán leültök egy padra, a sötétben és hát ilyenkor már eléggé konkrét szokott lenni. persze nem azt mondtam hogy ott csináljátok csakhát érted, valahogy a tudtára lehet az ilyesmit adni.
2012. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Mikor a suliban találkozol vele kérdezd meg tőle, hogy: "Mivan már meg se akarsz bäszni!?"
2012. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem egy suliba járunk XD
2012. szept. 11. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi olyan nagy dolog ezen? Mi sem konyebb...


Amikor talalkoztok egyszeruen egy hoszabb csoknal elkezded simogatni a szerszamjat es kesz, el van mondva amit akartal...

2012. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Naaaaa mi lett ennyi ido eltelt szoval szena vagy szalma lett himi humi vagy semmi se lett ? meselj ...
2014. júl. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!