Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francért irogatott akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért irogatott akkor 3 héten keresztül? Normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Leveleztem egy csajjal minden egész l alakúlt!Egyszer csak csesezett vissza írni...most már 1.5 hete nem írt!Elötte minden nap válaszolt nekem.Utoljára írtam neki egy levelet nem válszolt,mondom rá pár napra rá írok hogy éle vagy hal e vagy hogy valami baj van e?Válaszra sem méltetott!Tudom hogy nincs semmi baja,mert fb-n belépett láttam az üzenő falán...
2012. szept. 11. 16:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnos rengeteg ilyen van, akik csak unalmukban elhúzzák más előtt a mézesmadzagot, közben meg amint van jobb, eltűnnek... :(
2012. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
OOo,hát én lány vagyok és ugyanígy jártam egy sráccal....ugyanúgy mint te,írogattam neki..semmi..mikor már elegem lett belőle írtam neki egy "beolvasós levelet"hogy akkor ennyit erről és hagyjuk ezt az egészet meg minden.És még ő volt fennakadva hogy elfoglalt,meg nem azért nem ír vissza mert nem csak nincs ideje meg nem veszi észre,meg hogy nem zaklatom meg ilyesmi(írtam neki hogy többet nem zaklatom,ne aggódjon)Szóval vita lett belőle...azóta nem is beszéltünk...mindegy,hosszú történet...csak szarul esett hogy amíg nekem hiányzik..neki én nem.(nem ér rá blablabla..most pont elhiszem..de nem hinném hogy csak ez a helyzet,szóval kár ebben hinni)Én nem írok már neki,,maximum ha ő keres...szerintem így volt fair...tedd te is ezt,de ha gondolod írj privit,megbeszélhetjük:)
2012. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

ma 18:35


Mennyi idős vagy?Lehet te vagy az!:DÍrj rám elöbb te hogy lássam a neved!:D

2012. szept. 11. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!