Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi és egy nő egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi és egy nő egymással szemben haladnak az utcán. Mit jelentenek az alábbi jelek?

Figyelt kérdés

A pasi mindkét esetben megy határozottan előre, nézi a nőt, de azért nem esik ki a szeme, arca jóindulatot sugároz.


a) A nő 10 méterről észreveszi és felméri a fickót, de amikor elhaladnak egymás mellett, akkor nem néz rá a férfira.


b) A nő 10 méterről észreveszi és felméri, és egymás mellett elhaladva ránéz a férfira.


2012. szept. 11. 16:59
 1/6 menta34 ***** válasza:

Ez most valami idióta teszt vagy true story? ?:)


Válasz amúgy nincs, személyiségfüggő szerintem mindkét fél viselkedése és nem egyértelműen megfejthetően tükrözi a vágyait illetve szándékát.

2012. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem teszt, csak általában ezt a kettő viselkedést tapasztalom, ha nő jön szembe.

Az a) esetre azt mondták, hogy szégyenlős, és nem néz rám, de amúgy szimpi vagyok. Majdnem 2 méteres vagyok, tehát lehet, hogy szégyenlős, de lehet, hogy rohadtul nem érdeklem :)


A b)-re pedig, hogy szimpatikus a nőnek a férfi

2012. szept. 11. 17:21
 3/6 menta34 ***** válasza:

Ahha... és ha:

- rohan, máshol jár a feje

- foglalt, másra vágyik

- épp nem érzi a makeup-ot jónak

- fél az idegenektől, pedofiloktól, szatíroktól, rablóktól

- leszbi

- stb:)


szerintem szólítsd le ha kell, abból kiindulni mikor hova néz az elég kezdetleges:)

2012. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem egy nőről beszélek, hanem mondjuk 10 jó csajból 7 elnéz, 3 rámnéz.

Na majd lesznek női válaszolók is remélem, hátha ők is hozzátesznek olyat amit mi még nem tudunk :)

2012. szept. 11. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Én arra nem nézek rá, aki első látásra bejön nekem, úgymond tetszik, de nem tudom megmondani, hogy miért nem... Akire meg ránézek, az nem nagyon érdekel, úgy is mindegy alapon csak úgy megnézem. Szóval mi nők - legalábbis én - fordítva működünk. Csak ezt ezek szerint nem mindenki tudja.:)
2012. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áh...nőőők :)
2012. szept. 11. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!