Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kiszabadulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kiszabadulni a mókuskerékből?

Figyelt kérdés

Prűd, torz nevelést kaptam, elkényesztettek, bár dolgoznom kellett kerti munkákon, háztájban, épitkezésen, mégis mindig elégedetlenek voltak velem, utolsó lusta semmirekellőnek tartottak apámék. Az sosem zavarta öket, hogy a lányokkal semmilyen ügyem nincsen, amikor volt, akkor csak lebaxást kaptam, amiért másképp viselkedtem az érzelmi érintettség miatt.


bekerültem egyetemre, nehéz iskola, nulla lány. Mivel gyenge középsikolábol jöttem, ezért szépen bukdácsoltam az elején, ekkor is elö lettem szedve, hogy azért bukok meg, mert zenélek (igen, elektronikus zene volt a hobbim éveken keresztül)


3 éven keresztül semmi közöm nem volt nőkhöz, minden héten sirtam a vonaton hazauton, sokszor éjszaka is a koliban. Igy kellett végigküszködnöm magam vizsgákon, feladatokon.


Lett végül egy kis elhanyagolt csajom, vele voltam 1 évig, ha ő nincs meg a szex, akkor tuti kibukok az egyetemröl. Amikor volt csajom, akkor szépen ment az életem, BOLDOG VOLTAM. Én hagytam ott a csajt, mert sosem szerettem.


Most meg megprobáltam becsajozni itt pesten, de egyszerüen nem sikerül. Sorra randizok nökkel, smárolok is velük, mégis elküldenek a francba...leráznak.


Munkát sem akarok keresni, mert kicsit felháborit, hogy nincs csajom, pedig rengeteget küzdök érte, hogy legyen. Számtalan nővel ismerkedtem meg már, smároltam annyival, hogy meg sem tudom számolni, de leráznak és leráznak. Mintha semmi érdekük nem lenne abban, hogy velem szexeljenek vagy bármi. Nyilván ha sexelni nem akarnak, akkor járni sem.


Nyelvvizsgát kéne csinálnom, meg már pénzem is elfogyott, minden napom értelmetlenül telik el. Társkeresözöm egész nap, hátha lesz valami, de persze nem.


Ha elmennék dolgozni, akkor se lenne semmi, lévén hogy az egyetemen se volt. Minden napom céltanalnul telik, fáradtan, minden nap sirok már, hogy másoknak miért van csajuk akkor is ha trógerek, nekem meg miért kell dolgozni meg küszködni, hogy ESETLEG lehessen egy csajom. Nem értem az összefüggést. Hogy lesz a munkaviszonytól csajom?


Nem tudok kiszabadulni ebböl a mokuskerékböl, minden energiám elfogyott, és még mindig nem tudok becsajozni. Elegem van belöle, hogy 3-4 évente van valakim. Felőrli az egész életemet, hogy ez a sorsom, hogy most megint várjak ki tudja mennyi időt, amig rendbejön az életem a nulláról, vagy egyáltalán lesz életem, mivel sosem volt igazán. Mondjuk a becsajozás ugyse ezen mulik, hanem a külsőn...a csunya lányokat nem érdekli az életem, nekik teljesen elég az is ahogy kinézek és villoghatnak velem a barátnöik előtt, hogy őket is nőszámba veszi valaki.


2012. szept. 11. 20:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
a válasz = élet vagy halál ha maradsz halál ha elmész élet!
2012. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 kicsiZoli ***** válasza:
Szerintem pszichológushoz kéne fordulnod, mert itt már lelki gondok vannak.
2012. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2 évig jártam pszichologushoz köszi...ja meg szentimre korházat is meglátogattam már.
2012. szept. 11. 20:14
 4/26 anonim ***** válasza:
Végigolvastam. Magam sem értem, hogy bírtam:D:D Szóval nem látod az összefüggést, hogy valaki a kisujját se mozdítja és becsajozik hetente (pl én:D:D csak hogy élő példával szolgáljak) és valaki mindent megtesz érte és semmi, vagy nagyon kevés.Pedig az összefüggés nyilvánvaló. Nagyon taszító lehet a kisugárzásod ezek alapján amit írtál. Sírni e miatt?:D:D:D ahelyett hogy a vonaton inkább élvezted volna az utat és a csajokat... 24F
2012. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Próbálj előbb járni, utána szexelni. :P
2012. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
szerencsétlen vagy basszus és a nőktől teszed függővé az életed aminek én semmi értelmét nem látom
2012. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
aki jol néz ki és kell a csajoknak az mind egytöl egyig kinkeserves halált fog halni.és meg is fog szégyenülni
2012. szept. 11. 20:16
 8/26 anonim ***** válasza:
te nem vagy normális:D:D:D
2012. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Hunter92 ***** válasza:

"aki jol néz ki és kell a csajoknak az mind egytöl egyig kinkeserves halált fog halni.és meg is fog szégyenülni"


Végigolvasva egy kicsit megsajnáltalak és segíteni akartam azzal, hogy elküldök neked pár értékes könyvet, amik engem is kihúztak anno a szarból. De egy ilyen pszichopata beszólás után tudod mit? Elmész te a jó büdös francba.:D

2012. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
önfejlesztö könyveimet pár hete dobtam be a szelektivbe. Anno engem is azok mentettek meg az antidepresszáns szedésétöl, de a hatás olyan 10 hónap után megszünt, visszakerültem nullára.
2012. szept. 11. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!